Inimesed

„Troonide mängu“ täht Kit Harington sai rolli Marveli filmis (2)

Toimetas Triin Tael, 26. august 2019 11:45
Kit Harington Jon Snow'na. Foto: CAP/RFS/Scanpix
„Troonide mängu“ täht Kit Harington on saanud rolli Marveli uues filmis „The Eternals“ ehk „Igavesed“, kus mängivad ka Angelina Jolie, Salma Hayek ja Richard Madden.

Nn Igavesed on supervõimetega tulnukad, kes kümneid tuhandeid aastaid tagasi loodi iidsetest inimestest, kirjutab New York Post. Haringtonist (32) saab Musta Rüütlina tuntud Dane Whitman, teatas Marveli stuudio president Kevin Feige. 

Samal teemal

Maikuus kirjutas New York Post, et „Troonide mängu“ finaali ajal viibis üks selle suuremaid tähti Harington USA heaolukeskuses, mis on pühendunud stressi, aga ka alkoholiprobleemide ravimisele. 

New York Posti teatel läks Jon Snow' osatäitja Connecticuti osariigis asuvasse luksuslikku Privé-Swiss heaolukeskusesse ravile. USA kõmulehe allika sõnul viisid Haringtoni kliinikusse peamiselt stress ja üleväsimus, aga ka alkohol.  32aastase näitleja pressiesindaja kinnitas DailyMail.comile, et Kit on tõesti nimetatud kliinikus viibinud. „Kit on otsustanud kasutada auku töögraafikus, veetmaks veidi aega wellness retreat'is, et tegelda mõningate isiklike probleemidega.“

Samal teemal

17.06.2020
„Troonide mängu“ tähte ei tunne ilma tema kuulsate kiharateta äragi!
02.01.2020
Marvel saab esimese transsoolise superkangelase
20.11.2019
„Troonide mängu“ näitlejatari survestati alastistseene filmima
06.11.2019
Angelina uue filmi võtteplatsilt leiti lõhkekeha, staar evakueeriti