Printsess Estelle 14. juulil 2019 oma ema 42. sünnipäeva pidustustel. Foto: Suvad Mrkonjic /TT/Scanpix
Toimetas Triin Tael 24. august 2019 13:00
Rootsi kroonprintsessi Victoria esmasündinu Estelle on nüüd koolitüdruk. Seitsmeaastane tirts alustas sel nädalal kooliteed nagu tuhanded temavanused rootsi lapsed.

Rootsi õukond avaldas tähtsa päeva tähistamiseks Instagrami postituse. Foto naeratavast Estelle'ist oli teinud kroonprintsess Victoria ise.

Iltalehti teatel alustas printsess Estelle eelmise aasta augustis õpinguid Stockholmi nimeka Campus Manilla erakooli eelkoolis. Campus Manillas käivad paljude Rootsi kultuuri- ja äritegelaste ning kuningliku pere tuttavate lapsed. 

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Mitte ainult Rootsis 26. august 2019 22:08
Ka Saksamaal panevad praegu jõukamad pered oma lapsed mitte tavalistesse, vaid kallitesse tasulistesse erakoolidesse. Põhjus on pr00saline. tavakoolides on nüüd levinud t ä i d ja t i n g u d. igasugused s ü g e l i s e d. Pluss koolivägivald. Ka õpetamise tase on langenud, sest klassides peavad õpetajad lati madalamale laskma, et ka keelt halvati valdavad "uussakslased" järele jõuaksid. Võimekamatel läheb niimoodi uusi järgi oodates koolis igavaks, võimed jäävad rakendamata.
onju 26. august 2019 21:58
nii vahva ja kaunis tüdruk
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS