Film

GALERII | Noortefilmi „Öölapsed“ peaosatäitja Grete Konksi: öösel tööd teha on väga maagiline 

Terttu Jazepov, 22. august 2019, 11:12
„Öölapsed“ võttedFoto: Martin Ahven

Kuigi kõik teavad, et sel suvel filmis Eestis oma järgmist kassahitti Christopher Nolan, polnud ta sugugi ainus, kes meie kaunist suve filmimiseks ära kasutas. Sel ajal, kui ülejäänud Tallinn magas, toimusid kuu aja jooksul öises linnas ka Priit Pääsukese uue noortefilmi „Öölapsed“ võtted.

Filmi produtsent Marianne Ostrat räägib, et kuigi filmi tegevus toimub ühe öö jooksul, on seal ligi 20 tegelast. „Film räägib kolmest õest, kes on peategelased. Lisaks nende vanemad ja keskmise õe poiss-sõber. Nooremal ja keskmisel õel on ka parimad sõbrannad, mis on samuti olulised kõrvalosad,“ loetleb produtsent võtmerolle.

Ostrat räägib, et näitlejate valimisel oli oluline roll omavahelisel keemial. „See on protsess, mida on raske loogiliselt kirjeldada. Lähtusime kõhutundest ja sellest, mis võiks sobida. Isegi kui on näitlejad, keda väga hästi tead ja kellega oled varem koos töötanud – oleme režissööri Priit Pääsukesega varem teinud filmi „Keti lõpp“ – pead ikkagi proovima, kuidas nad kindlat rolli lahendavad.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. juuli 2019, 11:25
GALERII | Tallinnas filmitakse täie hooga edasi! Algasid Eesti noortekomöödia „Öölapsed“ võtted

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee