Foto: @terezakacerova/Instagram
Toimetas Triin Tael 19. august 2019 11:36
End DJ Avicii salapruudiks nimetav tšehhi modell Tereza Kačerova leidis uue armastuse.

Varsti pärast Rootsi superstaari mullukevadist surma teatas Kačerova sotsiaalmeedias, et tema oli olnud Avicii salajane pruut. Avalikkuse ees levisid fotod, kus paarike teineteise lähedust nautis. Tereza kinnitusel hoolis Avicii väga ka tema pisipojast - selle tõestuseks avaldas ta armsa klipi. 

Nüüd aga on Kačerova Iltalehti teatel leidnud uue kallima. Tšehhitari süda tuksub Avicii Taani kolleegile ja sõbrale Morten Breumile. Noor naine on avaldanud sotsiaalmeedias terve rea intiimseid fotosid.

Suhet kinnitab fännidele ka Breum

"Mul on midagi südamel, mida tahan teiega jagada. Kohtusin paar kuud tagasi Los Angeleses fantastilise tüdrukuga. Armusin silmapilkselt." Taanlane oli enda sõnul harjunud üksi olema ja ringi tuuritama ning uut suhet ei otsinud. "Ma ei tahtnud seda üldse, kuid meie kohtumisel juhtus midagi. Meie energiad on ilmselt täiesti vastandlikud, kuid seetõttu armastan ma temas kõike. Jah, ta on Avicii endine sõbratar."

Breum on olnud kontsertidel Avicii soojendusesineja, rootslane omakorda tegi Breumi lugudest remikse. "Palun väga vabandust, kui kellelegi teeb haiget, et ma Terezaga koos olen," lisab ta. "Paljud on minult privaatsõnumis küsinud: miks just tema? On ju nii palju teisi tüdrukuid. Aga minu jaoks pole ühtki teist tüdrukut olemas."