Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 25. august (1)

Astroloog Maria Angel, 24. august 2019 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tunned end reipana, elu tundub huvitav, otsid võimalusi, millest kinni hakata. Kui mingi mõte pähe turgatab, leiad võimaluse see ka teoks teha.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Veenuse ja Uraani trigoon annab võimalusi suhete valda vahelduse toomiseks. Lihtne on uusi suhteid algatada. Kui sul paariline olemas, tee talle äge üllatus!

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Su meeli köidab üks teema, paraku aga sunnitakse sind mõtlema hoopis millelegi muule, tegutsema ja pingutama hoopis muul põhjusel. Soovid ja kohustused on vastuolus.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tänane päev võib raske olla, sest keegi su lähedastest, kelle toetust ootad, ei pruugigi sind mõista. Hoidu teravate sõnade ütlemisest, konflikte ei tohiks täna tekitada.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Pead panema rõhku viisakale käitumisele ja see nõuab kohati suurt enesevalitsemist, sest pead puutuma kokku tüüpidega, kellele tahaksid koha kätte näidata.

Neitsi
23. august – 22. september

Sul on võimalusi olla tähelepanu keskpunktis ja naudid seda täiega. Ära siiski ette kujuta, et oled maailma naba – enesest lugupidamine on hea, eneseupitamine teeb aga naeruväärseks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Selleks, et heatujuliselt edasi minna, tuleb halbadest mõtetest lahti lasta. On asju, mis sulle ikka aeg-ajalt meelde tulevad ja haiget teevad. Lase neist pidulikult lõplikult lahti.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sind teeb nukraks asjaolu, et armas inimene sinu jaoks just palju aega ei leia. Täna õhtul võiksid ise talle midagi põnevat korraldada ja ta välja kutsuda.

Ambur
22. november – 21. detsember

Hea aeg armsamaga koos olemiseks või siis pereringis viibimiseks. Juhututtavatega lobisemine sulle praegu pinget ei paku, vajad sügavamaid, usaldusväärseid suhteid.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Üritad ühe inimese tähelepanu võita. Sind täitsa üllatab asjaolu, et ta sinust eriti nagu välja ei teegi. Ära liiga palju pinguta, ükskõiksus on pigem strateegia.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Mõnikord sujub kõik suurepäraselt, siis aga löövad mingid ettearvamatu pisiasjad meie plaanid täiesti segi, ja nii me ei jõuagi oma kohustustega õigeks ajaks valmis.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oled enesekindel inimene. Kas aga sinu jaoks ei oma üldse mingit tähtsust, mida teised sinust arvavad? Oma mainet tasub hoida ja kujundada, ole ka ebameeldivate tüüpide vastu viisakas.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Uuel aastaringil suudad hästi end tasakaalus. Mõistus on selge ning süda õige koha peal, edeneb nii kohustuste täitmine kui ka armusuhete arendamine. Äritegevus, mida ajad pühendumuse ja kirega, võib kujuneda vägagi edukaks. Mõningane riskimine ja julgete ümberkorralduste tegemine on õigustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee