Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 22. august 

Astroloog Maria Angel, 21. august 2019, 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Nendele probleemidele, mida päeva jooksul nagunii klaarida võimalik pole, ära mitte mõtlegi. Hea oleks tegeleda füüsilise tegevusega – kas teha õues tööd või sportida.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Mis pagana jama see on, et sina kogu aeg tunduvalt rohkem vastutama pead kui kõik teiseid? Kas mitte ei tulene see sellest, et sind juhib soov olukordi alati kontrollida?

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sa vajad tegelikult neid inimesi, kes sind ümbritsevad. Kuigi sulle tundub, et nad sinu edasiliikumist takistavad, ei oleks sul ilma nendeta üldse mingeid võimalusi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Aeg on hakata pikemaajalisi eesmärke püstitama ning panna üldjoontes paika ka nende poole liikumise plaan. Valikuvõimalused on praegu väga laiad.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Oska rõõmu tunda sellest, et su kõrval on tore inimene, kes sinust hoolib. Tõsi, ideaalne ta ei ole, aga kes meist oleks?! Ürita hoolida temast just niisugusena, nagu ta on.

Neitsi
23. august – 22. september

Tee midagi selleks, et rutiinist välja tulla. Rõõmu ja vaheldust võiks tuua kunstiga tegelemine või mõne kultuuriürituse külastamine, kus huvitavate inimestega mõtteid vahetada saab.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Oled sunnitud tegutsema kellegi teise koostatud plaani alusel, meeldigu see siis sulle või mitte. Pead end distsiplineerima, mässamine praegu ei aita.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Tempo on nii kiire, et võtab hinge kinni, tunned ennast nagu tegelane seikluskomöödias. Võimatu on ette näha, milliseks kujunevad järgnevad kaadrid.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ära raiska energiat sellele, et püüda teistele oma põhimõtteid peale suruda – on normaalne, et keegi saab maailma asjadest sootuks teistmoodi aru kui sina.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

On oht, et sind segatakse mingitesse intriigidesse. Vali väga hoolikalt, kellele ja mida usaldad. Kui kahtled, meenuta kõnekäändu sellest, et vaikimine olevat rääkimisest hinnalisem.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Igaks juhuks peaksid valvas olema – kõik, kellega kokku pead puutuma, pole sinu suhtes positiivselt meelestatud, kuigi head nägu teevad.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Olukord võib muutuda keerulisemaks, sellegipoolest pead võtma aega selleks, et asjad läbi mõelda. Usalda eelkõige sisetunnet, ka sõpradega nõu pidamisest on üksjagu abi.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Lõvi! Algaval eluaastaringil saadab sind edu äriasjus. Head mõtted teed kiiresti teoks. Aega tuleb võtta kodu ja pere jaoks. Lähedastega koos tegutsedes muudad kodu hubasemaks. Segadust võib tuua suhtlemine sõpradega – esineb lahkhelisid maailmavaatelisel tasandil. Pole välistatud, et aastaid kestnud sõprussuhtest areneb armastus.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee