Inimesed

Anu Saagim läheb Soome tõsielusaatesse: loodan, et seal ei pakuta alkoholi! 

Katharina Toomemets, 19. august 2019, 11:26
Anu SaagimFoto: Moskito.fi

„Võib-olla kardan enda puhul kõige rohkem seda, et olen liiga otsekohese ütlemisega. Soomlased armastavad, kui tõde öeldakse läbi lillede. Kui olin aastaid tagasi tõsielusaates „Big Brother“, pildusin vahel inimeste suunas teravaid nooli,“ räägib bravuuritar Anu Saagim, kes on taas kord vastu võtnud pakkumise osaleda Soome tõsielusaates.

Saates „Farm“ elab seltskond Soome avaliku elu tegelasi, Anu Saagim nende hulgas, kuni kuu aega eraldatuses 19. sajandi oludes. „Elektrit ja jooksvat vett seal pole, saunas vist saab käia, sest 19. sajandil saunad ju olid. Mind häirib, et ma ei saa ilmselt kasutada kosmeetikavahendeid, olen ju harjunud, et saan õhtuti kreemi palgeile panna. Samuti kardan ma oma käte pärast, olen siidikäpaks muutunud, aga kummikindaid seal ilmselt kasutada ei lubata. Šampoonist ja palsamist võib ka vist vaid unistada, seega olen juba välja otsinud mee-muna-suhkru retseptid, millest saab ise šampooni teha ja eks siis pesengi pead seal järvevees,“ räägib Saagim. „Ka kaasa võetavate riideesemete arv on piiratud miinumumini, mis on samuti häriv, sest ma ei salli külma ja niiskust.“

Millega Anu sinna saatesse siis ikkagi ära moositi? „See on hea küsimus. Pelgalt rahas asi vist ei ole. Ilmselt seltskond, kes sinna kohale on kutsutud - tippsportlastest kuni tuntud meelelahutajateni. Olen varem käinud „Big Brotheris“, see oli põnev, aga ka üsna traumeeriv kogemus,“ räägib Anu ja lisab, et teda kutsutakse igal aastal vähemalt korra mõnesse Soome tõsielusaatesse osalema. „Sain „Big Brotherist“ ilmselt mõneks ajaks kerge trauma ja peale seda olen neist saadetest suure kaarega mööda käinud. Nüüd on eelmisest viis aastat möödas ja olen oma hirmudest üle saanud. Seekord näikse olevat tegu pigem põneva eksperimendiga."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17. oktoober 2019, 17:59
„PUUDUTA MIND“ 101. SAADE | Kreet Rosin-Pindmaa õpetab, kuidas end ise tervendada ravimatuks diagnoositud haigustest
21. september 2019, 15:05
Anu Saagim: tundsin Soome tõsielusaates esimest korda rassismi
3. september 2019, 11:05
Anu Saagim oli hädas lärmakate naabritega: igal õhtul lohistati mööblit!
16. august 2019, 10:34
„PUUDUTA MIND“ 91. SAADE | Sensitiiv Henn Hunt: ego-teel sammuvat inimest ootavad ees rasked haigused

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee