Inimesed

Anu Saagim läheb Soome tõsielusaatesse: loodan, et seal ei pakuta alkoholi! 

Katharina Toomemets, 19. august 2019 11:26
Anu SaagimFoto: Moskito.fi

„Võib-olla kardan enda puhul kõige rohkem seda, et olen liiga otsekohese ütlemisega. Soomlased armastavad, kui tõde öeldakse läbi lillede. Kui olin aastaid tagasi tõsielusaates „Big Brother“, pildusin vahel inimeste suunas teravaid nooli,“ räägib bravuuritar Anu Saagim, kes on taas kord vastu võtnud pakkumise osaleda Soome tõsielusaates.

Saates „Farm“ elab seltskond Soome avaliku elu tegelasi, Anu Saagim nende hulgas, kuni kuu aega eraldatuses 19. sajandi oludes. „Elektrit ja jooksvat vett seal pole, saunas vist saab käia, sest 19. sajandil saunad ju olid. Mind häirib, et ma ei saa ilmselt kasutada kosmeetikavahendeid, olen ju harjunud, et saan õhtuti kreemi palgeile panna. Samuti kardan ma oma käte pärast, olen siidikäpaks muutunud, aga kummikindaid seal ilmselt kasutada ei lubata. Šampoonist ja palsamist võib ka vist vaid unistada, seega olen juba välja otsinud mee-muna-suhkru retseptid, millest saab ise šampooni teha ja eks siis pesengi pead seal järvevees,“ räägib Saagim. „Ka kaasa võetavate riideesemete arv on piiratud miinumumini, mis on samuti häriv, sest ma ei salli külma ja niiskust.“

Millega Anu sinna saatesse siis ikkagi ära moositi? „See on hea küsimus. Pelgalt rahas asi vist ei ole. Ilmselt seltskond, kes sinna kohale on kutsutud - tippsportlastest kuni tuntud meelelahutajateni. Olen varem käinud „Big Brotheris“, see oli põnev, aga ka üsna traumeeriv kogemus,“ räägib Anu ja lisab, et teda kutsutakse igal aastal vähemalt korra mõnesse Soome tõsielusaatesse osalema. „Sain „Big Brotherist“ ilmselt mõneks ajaks kerge trauma ja peale seda olen neist saadetest suure kaarega mööda käinud. Nüüd on eelmisest viis aastat möödas ja olen oma hirmudest üle saanud. Seekord näikse olevat tegu pigem põneva eksperimendiga."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.05.2020
Soome spordikuulsus kõigub pankroti äärel ja kasvatab Eestis kartulit
16.04.2020
Kuulus dopingusuusataja tegi karjääris kannapöörde
20.03.2020
Anu Saagim langes Soome „Farmist“ välja: „Olin jahmunud, võistlus käis justkui elu ja surma peale!“
29.02.2020
Anu Saagim keeldus Soome tõsielusaates alasti ujumast: tasu oli liiga nadi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee