Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 15. august 

Astroloog Maria Angel, 14. august 2019, 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kui sul isiklike suhetega probleeme on, vaata kõigepealt enda sisse – ehk aitaks, kui oma käitumist kuidagi muudaksid? Mis on sulle suhetes kõige olulisem?

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Võib selguda, et kellelegi su lähedastest on ootamatult sinu abi vaja. Tasub kindlasti nende vajadused enda omadest olulisemale kohale seada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Millegipärast ei kuule sa asjadest, mis on sinu jaoks olulised, või siis kuuled neist liiga hilja. See võib olla tingitud nii sinu enda kui ka teiste inimeste hooletusest.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Oled loomingulisel lainel. Täpsust nõudvat tööd on raske teha, ka olulisi otsuseid poleks kõige targem praegu vastu võtta, sest su mõtted on tunnetest liigselt mõjutatud.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sulle on ehk liiga oluline endale ja teistele pidevalt tõestada, kuivõrd osav võrgutaja sa oled, aga tõsisema suhte loomiseks tuleks endastki tõsiseltvõetav mulje luua.

Neitsi
23. august – 22. september

Mingid tööd on sulle lausvastikud tundunud ning täna ei jää üle muud, kui need siiski ette võtta. Tagantjärele märkad üllatusega, et nendega hakkama saamine osutus lihtsaks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Oled tundlikum kui tavaliselt, kipud ka neutraalseid märkusi isiklikult võtma ja asud kaitsepositsioonile. Kui oma kohustusi korralikult täidad, pole selleks mingit põhjust.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sind võivad tabada üllatused. Kui keegi üritab sind segada ja su tegevusvabadust piirata, tekitab see tugevat trotsi ja sa teed kõik, et endale vabadust ja ruumi võita.

Ambur
22. november – 21. detsember

Esiplaanil on kodu ja perekond, suhted õdede-vendadega. Nende kaudu võid tutvuda inimestega, kes sind mõjutavad ja edasises elus olulist rolli mängima hakkavad.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Heasoovlik kriitika on edasiviiv tegur, aga mõttetu irisemine ei ole seda kohe mitte. Pole põhjust kellegi torisemist kannatada, pead ütlema midagi otsustavat, et ta suu sulgeda.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Täiskuu Veevalaja märgis loob pinget, ent avardab samas võimalusi. Kergem on ületada takistusi ning vabaneda ahistavana tunduvatest piirangutest.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oled kannatamatu, sa ei suuda oodata õiget hetke, et tegutseda või oma arvamust välja öelda. Sündmustest ette ruttamisega võid oma head positsioonid maha mängida.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Lõvi! Algaval aastal on julgust ja energiat küllaga, esikohale sea aga ikkagi õiglus ja armastus. Raskete valikute tegemisel aitab sind kaine mõistus, aga ka õnnis anne armastada ja andestada. Juhtumised ja jutuajamised võivad panna sind minevikus toimunut või varem võetud seisukohti ümber hindama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee