„Rannamaja“Foto: TV3
Toimetas Terttu Jazepov 14. august 2019 10:44
Sel sügisel jõuab TV3 ekraanile lausa seitse verivärsket saadet ja sarja. Lisaks tervitavad vaatajaid uhiuued säravad telenäod. Igal televaatajal on võimalik leida endale sobiv päevakajaline meelelahutus ning argiõhtud unustamatuks muuta, sest teleekraanil uus kokasaade, pingeline noorteseriaal, eluohtlik reisiseiklus, hoogne telesõu, terav ajakirjanduslik saade, Urmas E. Liivi eriprojekt ja Eesti kõigi aegade pööraseim tõsielusaade.

Loomulikult võivad fännid rõõmustada, sest tagasi on ka vanad lemmikud, nende seas „Kättemaksukontori“ uus kriminaalne hooaeg ja „Padjaklubi“ enneolematu seiklus, „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ nõiduslik lahing, uus inspireeriv hooaeg saates „Kallis sa oled kosunud“ ja kahtlemata ka Eesti armastatuim paroodiasõu „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“.

Eesti armastatuim paroodiasõu „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“

Sel sügisel jõuab TV3 ekraanile saade „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“, kus saavad osaleda kõik andekad inimesed, kes oskavad jäljendada või parodeerida tuntud artistide laule. Lisaks aule ja kuulsusele on mängus ka 10 000 eurone auhind, mille võitmiseks tuleb osalistel leida tee publiku südamesse. Väljalangenud osaliste asemele astuvad iga nädal uued inimesed ja võimaluse oma annet näidata saavad paljud uued talendid. Nädalast nädalasse televaatajaid vaimustades jõuab kaheksa osalist finaali, kus võitja otsustavad televaatajad telefonihääletuse teel.  

Uus ajakirjanduslik saade „Laser“

Vajad teejuhti paremasse maailma? Teravate teemakäsitluste poolest tuntud ajakirjanik ja saatejuht Marii Karell ja uhiuus ajakirjanduslik saade „Laser“ on selle eest hoolitsenud. Marii toob igal nädalal vaatajateni päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused, mis avavad inimesi ning teemasid üllatavast vaatenurgast. „Laser“ on teistsugune kui ükski teine Eesti ajakirjanduslik saade – terav, mõtlemapanev, inimest ja keskkonda väärtustav ning innovatiivne. Saade koosneb intervjuudest, eksperimentidest ja testidest, mille teemad on nooruslikud, nutikust ja elukeskkonda väärtustavad.

Uhiuus reedeõhtune maiuspala „Joel Ostrati suur õhtusöök“

Toiduarmastajatel on põhjust rõõmustada, sest sel sügisel toob 10aastase restoraniärikogemusega ettevõtja ja hinnatud tippkokk Joel Ostrat ekraanile päris oma telesaate. „Suur õhtusöök“ on saatesari, mille igas episoodis esitab tunnustatud restoranipidaja ja tippkokk Joel Ostrat ühele Eesti staarile väljakutse panna end toiduvalmistamises proovile ja valmistada tipptasemel õhtusöök sajale inimesele. Kõik see on üheaegselt naljakas, praktiline ja põnev. Kuidas saavad ülesandega hakkama Tõnis Niinemets, Lenna Kuurmaa, Mattias Naan, Kristel Aaslaid, Peeter Oja ja paljud teised, näeb juba sügisel.

Eesti kõigi aegade pööraseim tõsielusaade „Rannamaja“

Uus tõsielusaade „Rannamaja“ pakub vaatajale kuhjaga romantilisi suhteid ning pööraseid seiklusi! Kuus vallalist noort kolivad elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida omale kaaslane. Kui kokkukolinute hulgas sobivat paarilist ei ole, siis korraldavad nad üle nädala vallaliste pidusid eesmärgiga leida kaaslane pidutsedes.

Televaatajaid rõõmustavad ka mitmekordselt Eesti parimaks meessaatejuhiks valitud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna oma verivärske telesõuga. Legendaarse teleduo uus stuudiosõu „Kaks kanget LIVE“ lubab tulla nooruslik, tempokas ja põnev. Kaks kanget lähevad nüüd ka stuudiost välja, korraldavad oma talendikonkursi, osalevad mängulistes eksperimentides ja pakuvad igal nädalal vaatajatele uusi üllatusi, Eesti kuumimaid staare, meeleolukaid intervjuusid, parimat huumorit ja head muusikat.

Urmas Eero Liivi uus dokumentaalne eriprojekt „Ma pääsesin Estonia katastroofist“

25 aastat tagasi uppus parvlaev Estonia ja viis märga hauda 852 inimest. Kuid ometi oli ka ellujäänuid. Nüüd toob Urmas E. Liiv ekraanile viie eestlase imelised pääsemislood, kus on nii üleloomulikku ettenägemist, kainet arvestust ja müstiliselt arusaamatut õnne. Nii avameelselt ei ole seda lugu varem räägitud.

Uus eluohtlik reisiseiklus „Põhjaminek: Tseljuškini neem“

2019. aasta jaanuaris startisid seitse Eesti automatjakat üliekstreemsele ekspeditsioonile ambitsioonika eesmärgiga jõuda esimeste inimestena tavamaasturitel Euraasia mandri kõige põhjapoolsemasse punkti – Tšeljuskini neemele. Tee sinna on katkendlik ja inimtühi ning ränduritele on seltsiks vaid põhjapõdrad, lumekanad, gigantsed jänesed ja jääkarud. Kahekuulisele ekspeditsioonile starditi kolme eriettevalmistusega maasturiga. Paraku polnud ettevalmistustest ega kaasa veetud varustusest suuremat abi õnnetuse vastu, sest üks maastur vajus vahetult enne sihtpunkti läbi merejää ja uppus.

„Kallis sa oled kosunud“ uus inspireeriv hooaeg!

Higi, pisarad ja enese ületamine – teekond ideaalkaaluni võib olla painavalt raske! Saatejuht Liina Randpere ja toitumisnõustaja Erik Orgu juhendamisel saab alguse kaalusaate uus inspireeriv hooaeg! Kas kindel meel ja kuudepikkune trenn viivad kaheksa osalejat eesmärgini?

Algab uus maagiline lahing Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. 12 eriliste võimetega selgeltnägijat, šamaani, nõida, maagi ja ennustajat alustavad müstikat täis võistlust Eesti parima selgeltnägija tiitlile. Otse telekaamera ees toimuvad sündmused, millele tavamõistusega ei ole võimalik seletust leida ja lahenduse saavad inimesi ja peresid aastaid piinanud lood.

„Padjaklubi“ särtsakas uus hooaeg

„Padjaklubi“ toob teleekraanile tõelise seksikuse! Elu on teinud oma korrektuurid ja sära tüdrukute elust on hakanud kaduma. Laurast on saanud titemamma, kes räägib ka täiskasvanutega nagu beebiga. Kristina on ikka veel löödud Tristanilt korvi saamisest. Ühtäkki mõistavad tüdrukud, et nad on kaotanud oma kunagise sära. Ühine mure liidab vanad vaenlased – tuleb taas saada seksikateks!

„Kättemaksukontori“ uus kriminaalne hooaeg

Kui sul on probleem, siis Kättemaksukontori uksed on alati avatud! TV3 kõigi aegade edukam krimisari seab meie lemmikdetektiivid vastamisi värskete juhtumitega, olgu selleks karm äri või leping saatana enesega.

„Seitsmesed“ toovad vaatajani päevakajalised uudised

Et end värskeimate uudistega kurssi viia, tasub lülituda TV3 kanalile ja seda igal sügisõhtul! Mart Mardisalu, Sirje Eesmaa, Marek Lindmaa, Ingrid Teesalu ja Kadri Pikhof hoolitsevad selle eest, et vaatajateni jõuaksid päevakajalised ja olulised sündmused.

Uued kaasahaaravad olukorrad saates „Sotid selgeks“ koos Marek Lindmaaga

Ajakirjandusliku saatesarja „Sotid selgeks“ uus hooaeg aitab hätta sattunud ja oma murega üksi jäänud inimesi. Iga päev kuuleme lugusid inimestest, kes on sattunud kiusliku naabri, ebaausa ettevõtte või pettuse ohvriks ja keda mitte keegi ei aita. Olgu inimese mure suur või väike, Marek leiab sellele lahenduse.

Uued šokeerivad tõsielul põhinevad osad saates „Suletud uste taga“

Armastatud ja tõsielul põhinevate lugude sarja „Suletud uste taga“ uued osad jõuavad ekraanile juba septembris. Põnevad, keerulised ja mõtlemapanevad lood tavaliste inimeste tagatubadest jõuavad vaatajateni, paljastades, mis toimub suletud uste taga tegelikult.

„Võimalik vaid Venemaal“ uus humoorikas hooaeg

Naljakad seiklused, närvekõditavad julgustükid ja pöörane liiklus. Venemaa inimestel on erakordne oskus sattuda kõige jaburamate situatsioonide keskele või tunnistajaks ning kõike seda ka filmida. Lõbus ja värvikas klipisaade toob ekraanile idanaabrite päriselust jäädvustatud kõige naljakamad situatsioonid.