Tele

Teleekraanile naasev Liina Randpere: lapsega koos olla on tähtsam kui tööd rügada 

Andra Nõlvak, 13. august 2019 13:27
Liina RandpereFoto: Stanislav Moškov

Sügishooajal stardib TV3 ekraanil taas kaalusaade „Kallis, sa oled kosunud“ ja koos sellega naaseb armastatud saatejuht Liina Randpere. Beebi kõrval ta aga veel tööpõldu kündma ei tõtta, sest saade on salvestatud tegelikult varem.

„Eeter lihtsalt lükkus edasi. Salvestasime selle eelmisel suvel ja siis sai naljaga öeldud, et ainuke, kes kaalusaates juurde võttis, olin mina. Ülejäänud võtsid alla,“ naljatleb saatejuht Liina Randpere. „Minul vaikselt kaal kosus juba sellel ajal, aga see oli nii alguses, et sai ära peita,“ tunnistab naine, et oli juba võtete ajal beebiootel.

Randpere teine laps, 16. aprillil sündinud beebipoiss, saab peagi neljakuuseks. Nii väikese lapse kõrvalt ta veel tööle ei kibele. „Praegu on ikkagi rahulikum aeg. Kuigi kaalusaade oli ka väga hea graafikuga saatejuhi jaoks,“ räägib ta, et suurema töö tegid ära kaalulangetajad ning meeskond käis kas siis koos saatejuhtidega või ainult kaameraga piilumas, kuidas neil läheb. „Sellise pika perioodi peale hajus see töö päris hõredaks. Selline graafik oli okei, aga praegu täiskoormusega endale tööd võtta... mul on rinnalaps, kes pole neljakuunegi,“ selgitab ta, et praegu poleks tal mahti igal nädalal saadet toimetada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.10.2019
„Kallis, sa oled kosunud“ saates uskumatu kaalulanguse saavutanud Mait: „Tahan rohkem elada, mitte oodata elu lõppu, pirukas suus!“
14.08.2019
Romantika ja seiklused! TV3 toob sügisel ekraanile Eesti pööraseima tõsielusaate
04.07.2019
Liina Randpere: ma ei ole kunagi olnud lasteinimene – selline, kes heldib laste peale
01.07.2019
Läbi raskuste teistkordselt emaks saanud Liina Randpere: „Raseduste katkemisest peaks kindlasti rohkem rääkima!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee