Inimesed

Victoria's Secreti uus ajastu: esimene transmodell, pesušõu jääb ära 

Toimetas Triin Tael, 11. august 2019 10:00
Modellid mullusel pesuetendusel 8. novembril. Victorias Secret 2018 Models on the catwalk at the Victoria s Secret fashion show, in New York, november 8, 2018. Lingerie, the Angels and a musical show //Z-PIXEL-FORMULA_A_404/Credit:SIPA/1811090921Foto: SIPA/Scanpix
Seksikate pesuetenduste poolest kuulsa Victoria's Secreti tänavune šõu jääb ära.

Victoria's Secreti pesudemonstratsioonidel korduvalt esinenud modell Shanina Shaik märkis hiljuti Daily Telegraphi intervjuus: "Paraku tänavu Victoria's Secreti šõud ei toimu." Austraalia päritolu kaunitar seletas, et tavaliselt ajab ta end praegusel ajal juba sügisese etenduse jaoks vormi. "Aga ma olen kindel, et tulevikus hakkab midagi toimuma. Usun, et nad püüavad tegelda brändinguga ja leida šõu tegemiseks uusi mooduseid, sest see on maailma parim šõu."

Tänavu mais oli USA firma teatanud, et ei hakka pesuetendust enam televisioonis üle kandma. "Peame kasvamiseks arenema ja muutuma," seisis Victoria's Secreti avalduses. Seksikat pesuetendust on ammu saatnud kriitika - see esindavat saavutamatut ja ebarealistlikku ilu. Tagatipuks on firma mainet määrinud selle emafirma L. Brands juhi Les Wexneri seotus kõmulise  Jeffrey Epsteiniga. Wexneri finantsnõustajana tegutsenud Epsteini süüdistatakse alaealiste tüdrukutega seksimises ja nende vahendamises teistele meestele.

Uutest aegadest USA pesuimpeeriumis kõneleb ka esimese transmodelli palkamine. Tegu on 22aastase Brasiilia modelli Valentina Sampaioga. Mõni päev hiljem andis lahkumisavalduse sisse Victoria's Secreti turundusboss Ed Razek, kes mulluses intervjuus oli öelnud, et pesušõu ei tohiks transseksuaalseid modelle palgata. "Sest see šõu on fantaasia," põhjendas ta.

Samal teemal

21.03.2020
KÜPS, PLUSS JA TRANS: Victoria's Secreti reklaamis poseerivad erisugused modellid
05.02.2020
Victoria's Secreti kiimaline boss tegi pesuinglite elu põrguks
23.11.2019
Maailma seksikaim telesõu jääb fännide kurvastuseks tänavu ära
10.10.2019
Victoria's Secret palkas esimese pluss-suuruses pesumodelli