Inimesed

Aasta tagasi abiellunud Gwyneth kolib mehega viimaks kokku 

Toimetas Triin Tael, 8. august 2019, 11:30
Gwyneth Paltrow ja Brad Falchuk Foto: AFF-USA.com/Scanpix
Gwyneth Paltrow tekitas hiljuti furoori, paljastades, et tema ja ta vastne abikaasa Brad Falchuk veedavad koos vaid neli ööd nädalas. Seejärel naaseb mees oma koju. Nüüd aga valmistub abielupaar ühe katuse alla kolima.

Paltrow (46), kel on seljataga abielu Coldplay rokkari Chris Martiniga, põhjustas suvel skandaali ülestunnistusega, et tema "American Horror Story" produtsent Brad (48) ei elagi päriselt koos. Ometi olid nad eelmisel sügisel abiellunud. 

Selline elukorraldus on saanud ka tõelise eksperdi heakskiidu - nimelt kinnitas Gwynethi intiimsustreener (!), et vahepealne lahusolek tekitab abielusuhetele soodsa polariseerumise. "Ah, kõik mu abielus sõbrad ütlevad, et meie eluviis tundub ideaalne ja me ei tohiks midagi muuta," õhkas Paltrow Sunday Timesi intervjuus.

Nüüd seletab Gwyneth, et tema ja Brad olid pärast abiellumist lasknud kõigil pereliikmetel uue olukorraga harjuda - mõlemal on varasemast kaks teismelist last. "Ja sel kuul kolime kokku," ütles filmitäht ajakirja InStyle värskes numbris. "Ma jumaldan oma abikaasat. Ta on geniaalne ja ülimalt südamlik. Tunnen, et ta on minuga ka täiesti võrdne. Ja ta utsitab mind kõige paremal moel tagant."

Samal teemal

8. august 2019, 13:00
Juunis lahku läinud Chris Martin ja Dakota Johnson on jälle koos
17. juuni 2019, 12:24
Chris Martini ja Dakota Johnsoni suhte purustas erimeelsus tähtsas küsimuses?
15. juuni 2019, 12:57
50 kurvemat varjundit! Dakota Johnson ja Coldplay ninamees läksid lahku
10. juuni 2019, 09:57
IDEAALNE ABIELU: Gwyneth jagab oma mehega voodit vaid 4 ööl nädalas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee