Inimesed

Aasta tagasi abiellunud Gwyneth kolib mehega viimaks kokku 

Toimetas Triin Tael, 8. august 2019 11:30
Gwyneth Paltrow ja Brad Falchuk Foto: AFF-USA.com/Scanpix
Gwyneth Paltrow tekitas hiljuti furoori, paljastades, et tema ja ta vastne abikaasa Brad Falchuk veedavad koos vaid neli ööd nädalas. Seejärel naaseb mees oma koju. Nüüd aga valmistub abielupaar ühe katuse alla kolima.

Paltrow (46), kel on seljataga abielu Coldplay rokkari Chris Martiniga, põhjustas suvel skandaali ülestunnistusega, et tema "American Horror Story" produtsent Brad (48) ei elagi päriselt koos. Ometi olid nad eelmisel sügisel abiellunud. 

Selline elukorraldus on saanud ka tõelise eksperdi heakskiidu - nimelt kinnitas Gwynethi intiimsustreener (!), et vahepealne lahusolek tekitab abielusuhetele soodsa polariseerumise. "Ah, kõik mu abielus sõbrad ütlevad, et meie eluviis tundub ideaalne ja me ei tohiks midagi muuta," õhkas Paltrow Sunday Timesi intervjuus.

Nüüd seletab Gwyneth, et tema ja Brad olid pärast abiellumist lasknud kõigil pereliikmetel uue olukorraga harjuda - mõlemal on varasemast kaks teismelist last. "Ja sel kuul kolime kokku," ütles filmitäht ajakirja InStyle värskes numbris. "Ma jumaldan oma abikaasat. Ta on geniaalne ja ülimalt südamlik. Tunnen, et ta on minuga ka täiesti võrdne. Ja ta utsitab mind kõige paremal moel tagant."

Samal teemal

08.08.2020
Gwyneth tunnistab, et tema ja Chris Martin ei sobinud kokku
09.04.2020
FÄNNID ON PAHVID: Gwyneth näeb oma lastega ühevanune välja!
16.02.2020
Tütar häbeneb Gwyneth Paltrow' pärast silmad peast
08.08.2019
Juunis lahku läinud Chris Martin ja Dakota Johnson on jälle koos

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee