Inimesed

Blondie laulja Debbie Harry vägistati noa ähvardusel (4)

Toimetas Triin Tael, 8. august 2019 10:30
Debbie HarryFoto: AFP/Scanpix
Blondie laulja Debbie Harry elas ansambli algaegadel üle kohutava kogemuse – 74aastane staar räägib värskes mälestusteraamatus, et ta langes vägistamise ohvriks.

Debbie toonase kallima, kitarrist Chris Steini koju tungis mees, kes sidus paarikese kinni ning hakkas korteris ringi tuhnima, et midagi väärtuslikku leida. "Siis kuhjas ta kitarrid ja Chrisi kaamera hunnikusse ning sidus mu käed lahti ja käskis püksid maha võtta," vahendab The Sun peatselt ilmuvaid memuaare "Face It". "Ta k***is mind. Ja siis ta ütles: "Mine kasi end puhtaks.""

Samal teemal

Lauljanna meenutab ka üle noatera pääsemist teise mehe käest, kelles ta hiljem tundis ära sarimõrtsukas Ted Bundy. Debbie on varasemateski intervjuudes meenutanud päeva 1970. aastate algul, mil tal ei õnnestunud New Yorgis kuidagi taksot leida. Noor lauljatar võttis vastu võhivõõra mehe küüdipakkumise.

Debbie täheldas autosse istudes, et akendele olid jäetud vaid väike pragu. "Märkasin, et pole ukselinki, aknavänta, ei midagi. Auto sisemus oli täiesti tühjaks roogitud. Mu kuklakarvad tõusid püsti."

Kui Debbie püüdis aknaprao kaudu ust väljaspoolt avada, üritas juht teda takistada, pöörates auto kiirelt ümber. "Aga see aitas mul end välja lennutada. Pärast nägin teda uudistes: Ted Bundy."

Samal teemal

05.02.2019
Kas Netflix õhutab jõletu sarivägistaja ja naistetapja kultust?
12.09.2017
72aastane popilegend näitas moepoodiumil kintsu
06.03.2012
Paparatsod pidasid 66aastast Blondie tähte 25aastaseks Lohaniks!
30.05.2011
65aastane Debbie Harry tahaks last adopteerida