Üritused

TV3 VIDEO | Riho Rõõmus Õllesummeri tagasitulekust: usun sellesse sada protsenti! (4)

Toimetas Indra Suvi, 7. august 2019 21:19
Riho RõõmusFoto: Stanislav Moshkov
Tallinna Lauluväljaku juhataja ametist vabanemise järel mitu kuud kodus igavlenud Riho Rõõmus soovib Õllesummeri festivali taas käima lükata. 

Rõõmuse kinnitusel on mitmeid festivali toimumiskohti välja pakutud, mainitud on nii Valgat kui Narvat. Lisaks sellele on käidud välja idee, et Õllesummer võiks festivalihunte igal aastal erinevates paikades lõbustada.

"Majanduslikult oleks ikkagi arukas vaadata Tallinna poole," tõdeb Rõõmus. "Kes siis Lauluväljakut ei tea?" Koht on rahvale tuttav ja ka logistiliselt on sinna kerge minna.

Rõõmuse sõnul on nii Eesti kui ülejäänud maailma põhjal võimalik tuua näiteid edukalt taasalustatud festivalidest. Ka kuulus Saksa õllefestival Oktoberfest ei toimunud sõjaastatel, kuid tuli tagasi. "Kahjuks jällegi Rocksummer jättis pika vahe sisse ja ei suutnud ennast käima joosta," ütleb Rõõmus. "Võib minna nii, võib minna naa," lisab ta.

"Kui vanasti keegi küsis, et kas sellel aastal Õllesummer tuleb, siis ma vastasin alati, et aga kas see aasta jaanipäev tuleb?" meenutab Rõõmus.

"Mina ütlen – kindlalt tuleb!" viitab ta Õllesummeri naasmisele. "Usun sellesse sada protsenti ja nüüd on minu ülesanne panna kõik teised uskuma."

Vaata lähemalt TV3 videost!

Samal teemal

01.08.2019
ÕLLESUMMER TULEB TAAS? Riho Rõõmus tahab rahvafestivalile uue elu sisse puhuda
15.07.2019
Marje Hansar: „Mul on suva Õllesummeri minevikust, olevikust ja tulevikust!“
11.06.2019
TOP 5 | Pillid kotti ehk Festivalid, mida enam ei toimu
29.03.2019
Riho Rõõmus saab lauluväljaku direktori ametikohalt lahkudes kopsaka hüvitise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee