Tele

Eeva Esse asub juhtima kultussaadet „Kuldvillak“: on väga suur au võtta teatepulk üle Teet Margnalt (56)

Jaanika Vilipo, 7. august 2019 14:28
Eeva EsseFoto: Erki Pärnaku
Teleajakirjanik Eeva Esse asub sügisest juhtima Kanal 2 saadet "Kuldvillak". "See on sedavõrd ikooniline saade, ka rahvusvaheliselt. On äärmiselt suur au sellist saateformaati juhtida," rõõmustab Esse.

"See oli väga tore ja üllatuslik pakkumine," tunnistab Esse, kelle sõnul on "Kuldvillak" saade, mis on saatnud nii teda kui ka paljusid teisi kaasmaalasi mingi perioodi jooksul.

Samal teemal

Esse mäletab ka aega, kui "Kuldvillakut" juhtis Mart Mardisalu, kes oli üks esimesi sarnase formaadi saatejuhte. "Teet Margna on selle saate väga ikooniliseks muutnud. Võtta see teatepulk üle on väga suur au," sõnab Esse. ""Kuldvillak" on mänginud väga olulist rolli mu enda ja sõprade elus. See on mu tutvusringkonnas väga paljude inimeste üks lemmiksaateid," räägib Esse rõõmsalt. 

Otsus liituda "Kuldvillaku" meeskonnaga ei vajanud pikemat kaalutlemist. "Peale seda, kui mulle endale kohale jõudis, mis pakkumine tehti, ütlesin jah-sõna üsna ruttu," kinnitab Esse, kellele pakuti selle saate juhtimist mõnd aega tagasi.

Värske "Kuldvillak" on Kanal 2 ekraanil alates sügisest.

Samal teemal

09.03.2020
Eeva Esse: õnneks olen osanud nii majandada, et tulen iseendaga veel mõnda aega toime
06.08.2019
ARVUSTUS | „Tõelised kangelased“: ma ei mõista, kuidas uuriva ajakirjanikuna töötanud Essest sellise palaganisaate autor sai?!
06.08.2019
Eeva Esse: mind tabas vees paanikahoog ja arvasin, et nüüd upungi
16.07.2019
Eeva Esse paneb oma uues saates kuulsused ametit vahetama: tahaks ise kiirabitööd proovida