Inimesed

ÕL ARHIIV | VIDEO JA GALERII | Juubilar Allan Roosileht: noored, õppige neilt, kes tegutsevad särasilmselt! (26)

Jaanika Vilipo | Video: Rauno Vahtre, 17. august 2020 11:21
Allan RoosilehtFoto: Rauno Vahtre
17. augustil teatas üle 20 aasta raadios töötanud Allan Roosileht, et lahkub Star FMist. Taasvaldame selle puhul Õhtulehe arhiivist 7. augustil 2019 ilmunud videointervjuu.

7. augustil tähistab oma 60. aasta juubelit legendaarne diskor ja raadiohääl Allan Roosileht. Õhtuleht käis härrat selle tähtsa päeva puhul tordi ja lilledega õnnitlemas raadios Star FM. 

Samal teemal

70ndatel raadiotööga alustanud ja ligi 15 aastat raadios StarFM töötanud Allan Roosileht võttis õnnitlused vastu keset töömelu. "Päev algas töiselt. Olin esimesena kohal ja panin suupisted välja, et saatekülalised end mõnusalt tunneksid." Esimesed õnnesoovid sai juubilar kolleegide Kirsti Timmeri ja Jürgen Pärnsalu käest.

"Kui ma tagasi mõtlen, siis on mu elu olnud üks suur rõõmutundmiste aeg," sõnas Roosileht õnnitlusi vastu võttes. "Kui selja taha vaatan, on mul olnud head vanemad, lähedased ja sõbrad."

Nooremale generatsioonile soovitab Roosileht positiivset mõtlemist. Ka olukordades, mis esialgu ehk nii roosilised ei tundu. "Õppige neilt, kes teevad oma asja särasilmselt, ja valige sellest välja, millest õppida ja ise areneda."

Samal teemal

09.09.2020
VIDEOINTERVJUU | Allan Roosileht: olen terve elu teinud tööd suuga, ma ei oskagi midagi muud teha
17.08.2020
Allan Roosilehe kaasäratajad: ta võiks nüüd oma parimad seenekohad endistele kolleegidele välja rääkida
17.08.2020
Roosilehe jälgedes: kelle hääli oleme juba üle 20 aasta Eesti raadioeetris kuulnud?
17.08.2020
GALERII | Allan Roosilehe säravaimad hetked Star FMis