Inimesed

Kas Lindsay Lohani ja Saudi kroonprintsi vahel susiseb?! 

Toimetas Triin Tael, 6. august 2019 11:05
Lindsay LohanFoto: Reuters/Scanpix
New York Posti andmeil on endine lapstäht Lindsay Lohan saanud kahtlaselt lähedaseks Saudi Araabia kroonprintsi Mohammad bin Salmaniga, keda süüdistatakse ajakirjanik Jamal Khashoggi jõhkra mõrva tellimises.

USA kõmulehe teatel sahistatakse, et verejanuline prints on Lohanit kingitustega üle külvanud (kinkide seas olla olnud kinkepaberisse pakitud krediitkaart) ning teda oma eralennukiga ringi sõidutanud. Endine lapstäht, kes vahepeal meelemürkide pruukimisega korduvalt vahele jäi, elab juba mitu aastat osaliselt Dubais.

Lohani sisering tunnistab, et Lindsay ja Mohammad bin Salman tunnevad teineteist. Mõne sõnul on nende suhtlus olnud agar - olla nähtud koguni tekstisõnumeid. Kuid näitlejanna esindaja väitel on paar kohtunud vaid korra, umbes aasta tagasi vormelivõistlusel. Esindaja eitab kuuldusi, nagu oleks prints Lohanile krediitkaardi kinkinud. Sõprusest polevat juttugi ning kõlakad romantilistest suhetest olevat sulavale.

Lindsay viimatine avalikkusele teada olev kallim oli vene ärimees Jegor Tarabassov, kellest ta läks lahku 2016. aastal. Enne seda seostati näitlejatari hotelliomanik Vikram Chatwaliga.

Samal teemal

02.09.2019
Miks on Lindsay Lohani uue laulu pealkirjaks ärevusravimi nimi?
06.05.2019
Kas Lindsay Lohan on lapseootel?!
25.10.2018
Skandaalse Lindsay Lohani süda on taas võetud
29.09.2018
ABSOLUUTNE PÕHI? Lindsay Lohan üritas kodutu pagulaspere lapsi ära röövida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee