Saund

Rammstein on popp! Järgmise aasta Tallinna kontserdi VIP- ja fännitsooni piletid on juba välja müüdud 

Katharina Toomemets, 6. august 2019, 09:39
RammsteinFoto: Jens Koch
Järgmisel suvel annab Rammstein taas Tallinna lauluväljakul kontserdi. Tundub, et mehed on Maarjamaal väga populaarsed, sest kõik VIP- ja fännitsooni piletid on tänaseks välja müüdud.

Kontserdile läks 5. juulil müüki kolme erinevat sorti pileteid - tavalised seisuala piletid (79 eurot), Feuerzone ehk fännitsooni piletid (piiratud mahutavusega ala lava ees, 99 eurot) ja VIP Dinner Package piletid (299 eurot). Viimased sisaldavad fännitsooni seisupiletit, sissepääsu VIP-väravast, sissepääsu VIP-telki, tervitusjooki, kontserdile eelnevat sooja ja külma toiduga buffeed ja suveniiriks mõeldud kaelakaarti ja paela. 

Kuigi kontserdikorraldaja praegu veel täpseid müüginumbreid ei avalda, on Live Nationi esindaja sõnul kontserdile kuu ajaga müüdud juba mitukümmend tuhat piletit. Suurt huvi on kontserdi vastu välja näidanud ka välismaalased - pileteid on ostetud 50 riigist ja palju fänne on tulemas ka Saksamaalt.

Rammstein esineb Tallinna lauluväljakul 2020. aasta 21. juulil ja see tähendab, et piletite müük algas juba rohkem kui aasta varem. Live Nationi esindaja sõnul pole Baltikumi välisartistide suurtele sõudele kunagi varem nii varakult pileteid müüki paisatud. 

Samal teemal

31. juuli 2019, 17:06
JULGE TEGU! Rammsteini liikmed suudlesid Venemaal oma kontserdi ajal, et protestida homofoobia vastu
26. juuni 2019, 09:38
Asi ametlik! Rammstein annab järgmise aasta juulis lauluväljakul kontserdi
29. märts 2019, 14:32
Juudid süüdistavad Saksa menubändi: Rammstein alavääristab holokausti!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee