Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 11. august (1)

Astroloog Maria Angel, 10. august 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Ole avatud ja mine puhkepäevale rõõmsameelselt vastu, märka uusi võimalusi ja kui neid tõesti parasjagu ei ole, püüa neid otsida ja ise tekitada. Julge pealehakkamine toob edu.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Kohati on hirmus raske teistest aru saada, eriti just inimesest, kes on sinu jaoks ülioluline. Ära ole pealetükkiv, ära nõua inimeselt liiga palju, anna talle ruumi ja aega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Töiselt oled olnud nii tubli, et ise ka imestad. Jätka samas vaimus – sinu elus on veel valdkondi – näiteks isiklikke - mida saaks paremini korraldada, et veel õnnelikum olla.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kõhkled, sest sinu ees seisvad ülesanded tunduvad rasked. Ära muretse – see kõik polegi nii hirmutavalt keeruline, kui esmapilgul tundus, nii mõnigi asi õnnestub lausa ludinal.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Erinevad suhted võivad omavahel ettenägematul moel põimuda. Võimalik on uue romantilise tutvuse algus, aga see tekib niisuguses kohas, kuhu lähed hoopis teist laadi mõtetega.

Neitsi
23. august – 22. september

Ettenägematud põhjused muudavad su plaane. Kuigi segavad tegurid on pealtnäha ebaolulised, suudavad nad sinu tegutsemisrütmi sassi lüüa.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Aset võib leida isikliku eluga seotud muutus. Sulle oluline inimene võib varasemast hoopis teismoodi käituma hakata, aga on keeruline jälile saada, millest see tingitud on.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Küsimusi on palju, vastused aga suudad heal juhul leida vaid kõige kergemaile neist. Tunned, nagu peaksid liikuma paksus udus – vaid kobamisi ja käsikaudu.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ära rahmelda emotsioonide ajel, liigu edasi sammhaaval. Süvene põhjalikult, kuula taustainfot, räägi inmestega, kes on kursis sulle oluliste teemadega.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Asjad, mille pärast sa juba tükk aega pole pead vaevanud, võivad taas ärritavaks muutuda. Võid tunda armukadedust, ka on võimalik, et keegi teeb sulle etteheiteid.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Võid end täna tunda nõrga ja väsinuna. Selle vastu aitab ainult üks asi – puhka. Hoolitse selle eest, et saaksid öö jooksul oma üheksa tundi rahulikult magada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oled mitmeid tegemisi ajapuudusel aina edasi lükanud ja nüüdseks oled nii kaugel, et pead tingimata härjal sarvist haarama. Kui sa seda nüüd ei tee, võid kaotada usalduse.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Lõvi! Isiklikul uuel aastal on mõistus vahe ja vaistki tugev. Tead, kuidas infomürast vajalik info välja sõeluda. Sind pole lihtne petta – näed teiste kavatsusi läbi. Tunnetad, keda saab usaldada, kellest aga on targem eemale hoida. Nutikust ja ettevõtlikkust jätkub. Ehk õnnestub hobist sissetulekuallikas kujundada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee