Saund

VAAT KUS LOPS! Al Bano ja Romina kadusid pärast kontserti hetkega öhe ja jätsid rahva lõpulugudest ilma! (18)

Liina Metsküla, 4. august 2019 17:10
Foto: Erki Pärnaku

„Mul on hea meel olla Eestis esimest ja loodan, et mitte viimast korda,“ lausub kärtsroosas litritega kleidis Romina, astudes laupäeva õhtul Tallinna lauluväljakul publiku ette. Tema lavapartner Al Bano lisab aga muljetavaldavalt: „Mina olen jällegi neljandat korda Eestis.“

Tallinna lauluväljakul toimus ajalooline taaskohtumine – lavale astusid 1980ndatel superstaari staatusesse tõusnud Itaalia duo Al Bano ja Romina Power. Tegemist on märkimisväärse sündmusega, sest endine abielupaar lõpetas koos esinemise 1999. aastal. Viimastel aastatel on nad aeg-ajalt koos kontserte andnud, kuid peaasjalikult esineb Al Bano üksinda. Nii ka kaks aastat tagasi Haapsalu veinipäevadel, mil ta viimati Eestis käis.

Itaallastele mitteomaselt ei lase Al Bano ja Romina rahval pikalt oodata. Nad ilmuvad viimamarjaväätidega ümbritsetud lavale kõigest kaheksa minutit pärast väljahõigatud aega. Artistide avalaul polegi nende enda hitt, vaid hoopis üks maailma kõige tuntumatest itaaliakeelsetest lugudest „Volare“. Rahvas laulab kaasa – vähemalt seda osa, kus tuleb lõõritada „volare“.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.08.2019
GALERII | NII ILUS! Albano Carrisi ja Romina Poweri Tallinna kontsert oli ülimalt emotsionaalne
31.07.2019
ITAALIA SUPERSTAAR AL BANO: „Usun, et mu kadunud tütar on taevas ja ühel päeval kohtume taas.“
21.02.2019
ARMASTAJAPAARI TAASKOHTUMINE: Albano Carrisi ja Romina Power annavad Tallinnas ühise kontserdi
05.06.2017
AL BANO HAAPSALUS: "Naised on olulised, neid peab austama."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee