Müstika

TIMMERI TAROSKOOP 5.–11. august | Veevalaja saab preemiat või võidab lotoga, Kaladel tuleks mõistus pähe võtta (11)

Kirsti Timmer, 2. august 2019, 07:00
Kirsti TimmerFoto: Laura Strandberg/Nipiraamat
Telenägu ja raadiohääl Kirsti Timmer on andekas mitmel rindel. Taas raadiosse naasnud naine avaldab oma kodulehel erinevaid soovitusi ja nõuandeid, ning paneb ka kaarte. Nüüd jagab Kirsti Õhtulehe vahendusel oma nädala taroskoopi. Vaata, mida eesootav nädal sinu tähemärgile toob!

KALJUKITS on sel nädalal väga tihedalt oma pere ja koduga seotud. Nii mõnigi jama saab lahenduse ja Kaljukitsele tundub, et see kodune aeg on tema suhted ja elu-olu palju lihtsamaks ja paremaks teinud. Tal on aega olnud. Teil on palju uusi ideid, aga praegu ei ole teil motivatsiooni nendega tegeleda, te vajate praegu hoopis sõpru enda ümber ja kedagi, kellega niisama maailmaasju arutada. Kõik tööd panete praegu ootele. Puhkus. 

Samal teemal

VEEVALAJA on praegu enda jaoks läbinud mingi kadalipu ja tulnud sellest võitjana välja. Nädala algul olete kuidagi nostalgiline, aga seda vaid hetkeks. Teil on nii palju ideid ja tegutsemistahet, te tunnete end kindlana ja näete kuidas kõik teed teie ees praegu avanevad. Teil on nii palju soove ja unistusi, aga te toodate neid sel nädalal veel juurde. Kõik, mis ette võtate, edeneb. Tasub vaid näpunipsu teha ja asjad toimivad. Nädala lõpus tähistate mingit head rahalist tehingut, võimalik, et saate preemia või võidate lotoga. Edu!

KALAD üritavad praegu kogu hingest midagi tõestada ja endast ülihead muljet jätta. Teil on praegu võim panna kedagi käituma nii, nagu teie seda soovite. Samuti kirjutavad mulle sel nädalal just Kalad, neid huvitab kas nende üks suhe on nüüd lõplikult läbi. Te olete ise kuidagi kriisis ja näete asju negatiivses valguses, mida te virisete. Mõtlete, et jätate kõik suhted seljataha, vahetate tööd, kolite jne... midagi te ei tee, võtke mõistus pähe ja ärge ohkige!  

Täispikka taroskoopi loe Kirsti Timmeri kodulehelt. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee