Inimesed

ITAALIA SUPERSTAAR AL BANO: „Usun, et mu kadunud tütar on taevas ja ühel päeval kohtume taas.“ (1)

Liina Metsküla, 31. juuli 2019 16:12
LAULAVAD ÕNNEST, KUID TUNNEVAD KURBUST: Al Bano ja Romina lõõritavad hittloos „Felicita“ õnnest, kuid tegelikult ühendab abielupaari tütre kadumise tragöödia.Foto: Scanpix

„Tütre kadumine on paranematu haav, mis võib iga hetk veritsema hakata. Minu pisaraid ei ole näha, kuid need voolavad mu sees,“ rääkis Itaalia superstaar Al Bano kohalikus telesaates „Verissimo“. Õnnest rääkiva superhiti „Felicita“ kuulsaks laulnud Al Banot ja Romina Powerit ühendab tragöödia - nende vanem tütar Ylenia on juba 25 aastat teadmata kadunud.

Londoni ülikoolis kirjandust õppinud 23aastane Ylenia unistas mööda maailma reisimisest. Ta müüs kogu oma vara maha ja suundus Ladina-Ameerikasse seljakotirännakule. Pärast mõnekuist puhkust Belizes otsustas Ylenia minna USA lõunaossa New Orleansi. Tema vend Yari, kes oli samuti kogenud reisija, plaanis teha Yleniale üllatuse ja saabus jõulude eel Belizesse. Ylenia aga oli kõigest päev varem võtnud suuna lõuna poole, kus ta teadmata kadunuks jäi.

Viimane kord kuulsid vanemad Yleniast 1993. aasta vana-aastaõhtul, kui ta helistas emale. Päev varem oli Ylenial isa Al Banoga tuline vaidlus, mis jäigi nende viimaseks vestluseks. Ylenia kuulutati kadunuks 18. jaanuaril.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.08.2019
VAAT KUS LOPS! Al Bano ja Romina kadusid pärast kontserti hetkega öhe ja jätsid rahva lõpulugudest ilma!
21.02.2019
ARMASTAJAPAARI TAASKOHTUMINE: Albano Carrisi ja Romina Power annavad Tallinnas ühise kontserdi
05.06.2017
AL BANO HAAPSALUS: "Naised on olulised, neid peab austama."
03.06.2017
Täna Haapsalus esinev Al Bano: "Tütre kadumine on haav, mis ei parane."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee