Inimesed

Veel üks abielu läbi! Kalle ja Mai Palling läksid lahku! (130)

Toimetas Katharina Toomemets, 31. juuli 2019 12:27
Mai ja Kalle PallingFoto: Erlend Štaub
"Me oleme otsustanud Maiga lahku minna. Kõlab kindlasti nagu midagi väga resoluutset ja kurba, aga meie jaoks ei ole see üldse nii" teatab poliitik Kalle Palling Facebookis, et tema abielu Mai Pallinguga on läbi. 

Kalle ja Mai tegid Kalle sotsiaalmeediakontol ühisavalduse.

Samal teemal

"Kui me Maiga veidi enam kui 11 aastat tagasi kohtusime, oli see nagu puuga pähe saamine. Me ei olnud kunagi midagi sellist kogenud – see tunne, et sa oled nõus kellegagi minema kasvõi maailma otsa, mis sest, et päris täpselt ju veel ei teadnudki, kes me ise oleme ja kuidas meie tulevik olema saab. See oli see tõsine, pöörane, kirglik ja päris armastus.

Meie ühine tee on olnud lõbus, hooliv, kindel, kasvatav, avardav, vahel ka pisut kurb ja melanhoolne, aga mis kõige tähtsam – alati täis tingimusteta armastust.
Meie armastusest sündis maailma kõige ägedam inimene – meie Paul. Säravate silmade ja joovastava energiaga poiss. Ta on meile andnud ja õpetanud rohkem kui miski muu siin maailmas.

Armastus on üks huvitav asi. Ta on pidevas arengus – kasvatab kihte ja ajab võrseid. Armastus muutub, muudab helistikke ja tempot ja väga tihti elab armastus pausides."

Kalle kirjutab, et nende armastus on muutunud vankumatuks sõpruseks. "Kuigi me kumbki seda kunagi ei uskunud, siis täna on meie teed viinud meid seisu, kus laseme oma armastuse vabaks. Me hoiame, kasvatame ja kaitseme kõike püha, mida oleme koos loonud. Kuid teeme seda edaspidi sõpradena."

Pallingud kirjutavad, et sõpradel ei tasu nende pärast kurb olla, sest nad ise ei ole. "Me jätkame seda teed veidi teises vormis kui viimased 11 aastat, aga teeme seda täie austusega teineteise vastu.

Võtke meid ikka samasuguste inimestena – Kalle on ikka Kalle ja Mai on ikka Mai. Me naudime teineteise seltskonda ja ei taha, et te peaksite meie pärast muretsema. Me naudime oma sõprust ja teie sõprust. Alati! Armastus on Armastus!

Meie avaldus on esimene ja viimane kord, kui me sellest teemast avalikult kõneleme. Meie ega ka meie lähedased ei anna sel teemal rohkem avalikke kommentaare ja palume seda mõista. Vaatamata kõigele on see meie elus suur muutus ja kavatseme Pauli ja teisi pereliikmeid ebavajaliku tähelepanu eest täielikult kaitsta."

"Ta oli 21aastane noorpoliitik, astus välja uhkest mustast autost, kandis ranget ülikonda ja näppis nutitelefoni," on Mai oma esimest kohtumist Kallega kirjeldanud Naistelehele. "Kogu see komplekt – krutoonid, must ülikond ning nutitelefon – oli minu jaoks liiga teine maailm. Pärast seda ei kohtunud me mitu  kuud, kuni minu sõbranna Luisa Värk küsis, mis seis mul Kallega on. Minu elu toimis ka meheta väga hästi, kuid Luisa soovitas Kallet kui väga lahedat kutti ja palus mul veelkord ühendust võtta," meenutas Mai.

Aastal 2010 kirjutati, et paarike olla oma suhtes aja maha võtnud. Maid olla nähtud aega veetmas salapärase noormehe seltsis. Mai ega Kalle sel teemal pikemalt ei peatunud ja lahkuminekut kinnitama ega ümber lükkama ei kiirustanud. Mai uue saatja kohta vastas Kalle vaid, et inimesed liiguvad ikka eri seltskondades ringi.

2011. aastal teatasid Mai ja Kalle, et ootavad perelisa. Augusti lõpus sündis nende perre poeg Paul. 

2012. aasta 7. juulil tegi paarime oma liidu ka ametlikuks. "Kohal olid tõesti vaid parimad sõbrad ja lähedased ning kogu päev oli armas ja muidugi täiuslik," õhkas Mai pulmadest rääkides. 

Naistelehele 2017. aastal antud intervjuus rääkis Mai, mida ta Kalles hindab: "Ausust, head huumorisoont, taiplikkust, elutahet. Neid omadusi ja muidugi seda, kui pühendunult ta mind ja meie poega ning peret hoiab, kuidas ta leiab alati aega, et meid aidata ja meiega koos olla. Ta saab lapsega hakkama igas olukorras ja igal ajal."

Samal teemal

07.04.2020
Õnnesoovid! Mai Pallingu ja Margus Kangro perre sündis laps
24.03.2020
GALERII | EESTI KUULSAIMAD LAHKUMINEKUD: kes pesi musta pesu, kes tegi pressiteate, kelle abieluõnne häving oli šokk
09.11.2019
FOTO | Kalle Palling ja tema uus kallim nautisid teist adventi rannas
16.09.2019
Mai ja Kalle Pallingu draamat täis suvi sai armuküllase lõpu