Stephanie koos oma esmasündinu Louis'ga. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 29. juuli 2019 10:41
Monaco printsessi Stéphanie (54) esiklaps Louis Ducruet pidas nädalavahetusel pulmi.

26aastane Louis abiellus ajakirja People teatel Marie Chevallier'ga (25), kellega ta oli tutvunud 2011. aastal Prantsusmaal õppides. Marie on ema poolt Vietnami päritolu prantslanna. Kihluse olid nad välja kuulutanud veebruaris.

Noorte abielu registreeriti reedel Monaco raekojas. Pruut kandis Barcelona moefirma Rosa Clara disainitud šikki siidkrepist pükstükki.

Laupäeval laulatati Stéphanie poeg ja tema väljavalitu Monaco Jumalaema katedraalis. People märgib, et viimati pidasid Monaco õukonna liikmed selles pühakojas pulmi 1956. aastal - need olid Louis' vanavanemad, vürst Rainier II ning Hollywoodi näitlejanna Grace Kelly. Mõlemad on samasse katedraali ka maetud.

Nii poplaulja kui ka ujumisrõivadisaineri tööd katsetanud Stéphanie kurameeris nooruses filmitähtede Paul Belmondo, Anthony Deloni ja Rob Lowe'ga. 1992. aastal tekkis tal suhe oma ihukaitsja Daniel Ducruet'ga. 1992 tuli ilmale poeg Louis, kaks aastat hiljem tütar Pauline. Lapsed pääsesid Monaco troonipärimisjärjekorda, kui Stéphanie ja Ducruet 1995. aasta juulis abiellusid. Kuid juba järgmise aasta oktoobris lahutati.

1998 sündis Stéphanie'le tütar Camille, kelle isa on Jean Raymond Gottlieb. Mõni aastat hiljem tekkis printsessil suhe abielus elevandidresseerija Franco Knie'ga. Ta kolis koos oma kolme lapsega Franco vagunelamusse. 2002 sai armastus siiski otsa ning printsess naasis lastega Monacosse. Kuid lembus tsirkusega seotud meeste vastu jäi: septembris 2003 abiellus printsess Knie tsirkusetrupiii kuulunud portugali akrobaadi Adans Lopez Peresega. Liit oli üürike ja lahutati juba järgmise aasta novembris.