Inimesed

Justin Bieberi abikaasa kommentaar pani fännid küsima, kas paarike ootab last 

Toimetas Katharina Toomemets, 28. juuli 2019 11:56
Justin ja HeileyFoto: AFP/Scanpix
Justin Bieberi naine Hailey Baldwin kommenteeris oma sõbranna Kylie Jenneri beebipilti ja see tekitas küsimusi, kas ka Bieberid ootavad perelisa, vahendab Mirror.

"Ärge nakatage mind beebipalavikuga. Ta on kõige armsam!" kirjutas Hailey oma parima sõbranna Kylie Jenneri tütre Stormi pildi all. Portaal ET Canada korjas selle kohe üles ja avaldas oma Instagramis loo peakirjaga: "Kas silmapiiril on beebi Bieber? Hailey Bieber ütleb, et Kylie Jenneri tütar Stormi tekitab temas beebipalaviku."

Samal teemal

Kommentaarides võttis sõna ka Hailey, kes kirjutas: "Ma imetlen lihtsalt oma sõbranna armsat tütart. See ei tähenda, et ma ise lähiajal lapsi saan."

Hailey ja Justin on abielus olnud umbes aasta. Tänavu 1. aprillil tegi Justin oma Instagrami lehel ka lapsesaamisteemalise nalja, väites, et Hailey on beebiootel. Hiljem ta vabandas selle eest. 

Paar kuud tagasi sõnas Hailey Vogue Arabiale: "Ma armastan lapsi ja ei suuda ära oodata, et mul oleks oma lapsed. Ma ütleks, et see on päris tõenäoline," ütles ta, kuid lisas, et lähitulevikus neil pisiperet plaanis ei ole. Justin on hiljaaegu öelnud, et ta ei tahaks isakssaamisega kiirustada, sest tahab naisega pisut kauem aega veeta. 

Samal teemal

30.00.2020
Miks on Justin Bieberi naise sõrmed võikalt kõverikud?!
01.09.2019
Justin Bieber ja Hailey Baldwin pidasid maha uhke pulmapeo
25.07.2019
Justin Bieber ja Hailey Baldwin peavad viimaks pulmi
28.04.2019
Justin Bieber lükkab pulmad edasi