Inimesed

George Michaeli kodus märatsenud ekskallim arreteeriti 

Toimetas Triin Tael, 28. juuli 2019 11:00
Fadi Fawaz George Michaelile kuulunud Regent's Parki villa rõdul. Foto: VIDA PRESS
Londoni politsei vahistas George Michaeli omaaegse kallima Fadi Fawazi, kes väidetavalt oli poptähe Londoni häärberis aknaid sisse peksnud. Endine juuksur Fawaz tabati Regent's Parki villa katuselt.

Daily Maili andmeil olid politseinikud ja tuletõrjujad tõtanud George Michaeli kunagise kodu juurde, kui tema viimast kavaleri Fawazi nähti palja ülakehaga seismas maja katusel. Vaid mõned päevad varem oli Fawaz kuulu järgi puruks peksnud villa aknaid.

Samal teemal

46aastane Fawaz vahistati kahtlustatuna võõra vara kahjustamises ning viidi politseiautoga minema. Järgmisel päeval lasti ta vabadusse, kuid juurdlus kestab. Politsei sõnul oli George Michaeli maja, mille väärtus on üle viie miljoni euro, laialdaselt kahjustada saanud. Tuletõrjujate abi oli vaja üleujutuse likvideerimiseks.

Fawaz on pesitsenud laulja majas sestsaadik, kui George 2016. aasta esimesel jõulupühal oma maakodust surnuna leiti. Laulja omaksed on aastaid üritanud Fadit majast välja tõsta. Testamendis ei jätnud George talle midagi. Hiljutise märatsushooga olevatki Fadi tõstnud mässu George'i õdede korraldusele maja vabastada. Daily Maili teatel lasid omaksed maja lukud vahetada ning akendele lauad ette lüüa, et Fawaz tagasi sisse ei pääseks.

Samal teemal

18.08.2020
KATUS SÕIDAB? George Michaeli eks peksis haamriga võõraid autosid
31.10.2019
George Michaeli endine kallim väidab, et muusik oli HIV-positiivne
16.09.2019
George Michaeli ekskallim elab kodutuna tänaval
28.05.2019
George Michaeli ekskallim keeldub tema maja vabastamast