Sass HennoFoto: Vallo Kruuser/ Ekspress Meedia
Toimetas Keit Paju 26. juuli 2019 14:55
Kirjanik Sass Hennol on suur mure! Nimelt vajab mees kiiresti visiiti psühhiaatri juurde. Kahjuks, nagu Eestis ikka, on järjekorrad psühhiaatri juurde kolm-neli kuud.

"Sõbrad, kuna mu sõbralistis on igast elukutsete esindajaid, siis pöördun naljaka abipalvega - mul on tervisetõendi jaoks psühhiaatrit vaja, seadus nõuab iga viie aasta tagant," kirjeldab mees sotsiaalmeedias probleemi. Ilmselt on tal tervisetõendit vaja uuendada relvaloa jaoks, kuna Sass on relvaomanik- ja sõber.

"Helistasin riigihaiglatesse, aga kuna meie rahva vaimne tervis on nii hullus seisus, siis vabad ajad on alles oktoobris ja novembris. "Pole hullu" selle peale küll öelda ei saaks," viskab ta nalja.

"Nii et palve teile: kui mu sõbralistis või su tuttavate hulgas on mõni psühhiaater, soovitavalt Tallinnas kelle vastuvõtule saaksin rutem, siis anna teada. Ja ma isegi ei solvuks, kui mõni ajakirjanik teeks nüüd sellest postitusest loo "Sass Henno vajab kiiresti psühhiaatrit"."

Sass, sinu palvetele on vastatud! Ehk aitab see uudisnupp sul kiiremini psühhiaatri leida.

PS. Wismarisse Sass juba helistas. Keegi ei võtnud vastu.

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

mnjah 27. juuli 2019 21:24
Arvestades kommentaaride vaenulikkust on nad kõik ilmselt arstid... selge miks arstijärjekorrad üle mõistuse pikad on... Aga tõsi ta on, arsti juurde on võimatu pääseda enne paarikuist järjekorda - aga polikliiniku koridorid on tühjad. Kus on need patsiendid, visiidiaeg on 20 min, mingi liikumine peaks ju olema?
See 27. juuli 2019 14:12
tegelane ei peaks mingit relvaluba saama,kuna on vaimselt ebastabiilne!Võitleb pidevalt mingite imelike asjade eest,naiste õiguste ja muu jura eest.Mina hoiaks sellise relvadest küll hästi kaugel!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS