Inimesed

Nukker! Antti Kammistel kadus kass ära: teadmatus on kõige hirmsam (17)

Toimetas Indra Suvi, 26. juuli 2019, 11:23
Antti KammisteFoto: Teet Malsroos
Paar päeva tagasi teatas muusik Antti Kammiste kurvas Facebooki postituses, et tema Bengali tõugu kass nimega Ufo on kaduma läinud. 

"Minu bengal Ufo läks seiklema, ta on keerukas isiksus, pigem arg, aga uudishimu vist võidab. Kadus küll Haapsalus, aga kes teab, võib-olla ilmub välja kuskil mujal. Kiip on registreeritud Antti Kammiste nimele ja kiisu nimi seal ka Ufo. Kiip asub vasakul pool kaelal," teatas ta 23. juulil.

Kuna Ufot pole siiani üles leitud, postitas Kammiste eile sotsiaalmeediasse uuesti: "Ufo on ikka kadunud. Olen otsinud üksi, emaga ja sõpradega. Aga endiselt on palve, kui keegi näeb või teab temast midagi, olgu ta kasvõi hukka saanud kurval moel, andke teada!" kirjutab Kammiste. "Teadmatus on kõige hirmsam."

Antti Kammistel on veel teinegi bengali tõugu kass, Henna. Hiljuti rääkis Kammiste intervjuus Maakodule elust kahe kiisu seltsis. "Lemmiklooma pidamine on kindlasti distsiplineeriv,” märkis Kammiste. “Aga seda ma olen ikkagi eluaeg arvanud, et kass peab majas olema!”

Samal teemal

25. november 2018, 13:48
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Antti Kammiste!

17 KOMMENTAARI

k
Kadunud 29. juuli 2019, 09:09
See kuumus on teile ikka liiga teinud. Kas Kammistel muid uudiseid enam pole?
s
see pole võimalik 27. juuli 2019, 11:52
kui sul on lemmikloom ja kaob ära oled väga hoolimatu inimene,kes loomale ei loo turvalisi tingimusi.küll võõrad otsivad üles,meil ei leita tavaliselt i.....i
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee