Beyoncé Knowles mullu aprillis Coachella festivalil. Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 26. juuli 2019 10:38
Kas tahad olla näljane nagu Beyoncé Knowles? Superstaar on avaldanud äärmusliku dieedi, millega ta pärast kaksikute Rumi ja Siri sündi liigsetele kilodele tuule alla tegi.

Lauljanna fännid saavad 99dollarilise aastahinna eest soetada sama dieedi, mille läbimise järel Beyoncé oli mullukevadisel Coachella festivalil unustamatu etteaste teinud. Kuid teekond lavavormini polnud kerge. "Olen näljane," kurtis Beyoncé Coachella festivali kulisside taga valminud dokfilmis "Homecoming". 

Uues videos paljastas superstaar, et oli enne Coachellat kaalunud ligi sada kilo.  Tema kaksikud olid sündinud 13. juulil 2017 erakorralise keisrilõikega. "Olin naine, kes tundis, et ta pole tema enese kehas." 

Kui Coachellani oli jäänud vähem kui 50 päeva, kaalus lauljatar 80 kilo. "Iga naise õudusunenägu," lausub Beyoncé videos kaalule astudes. "Pikk tee on veel minna."

Staari kauane sõber ja treener Marco Borges koostas talle toitumisplaani: 44 päeva ilma liha, piimatoodete, süsivesikute, suhkru ja alkoholita. Oma lõppkaalu Beyoncé ei paljasta, ent kui ta mikrošortsides ja kõhtu paljastavas pusas Coachella lavale astus, oli selge, et dieet on mõjunud - vaatepilt pani paljud fännid õhku ahmima või vaimustusest kiljuma. 

Nüüd on Borges ja Knowles püsti pannud veebikülje mealplanner.22daysnutrition.com, kust saab soetada samasuguse toitumisplaani ning toiduaineid valmiski osta. Loomseid valke ei pruugita, portsjonid on väiksed, kuid seda, et süsivesikud toitudest üldse puuduksid, ei saa öelda. Veebiküljel toonitatakse, et täpselt samade näpunäidete järgi toituvad nii Beyoncé kui ka tema mees Jay Z. 

Dieediplaan maksab 14 dollarit kuus või 99 dollarit aastas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

26. juuli 2019 13:07
eh - dieet dieediks! Sellise tasemega staar teeb igapäevaselt väga tugevalt ka trenni, lisaks on ta toonud ilmale ka mõne lapsukese, ka see eluperiood mõjutab naistel kaalu ning rasvapolstrit.
Kõrvaltvaataja 26. juuli 2019 11:18
Oleme ausad, ta kaalub ka praegu vähemalt 100 kilo.
26. juuli 2019 14:27
Kusjuures see ei olnud mõeldud halvustavalt. Ta on kohutavalt töökas ja rikas jne. Pigem olle kindlas kaalus kui pidevalt jojo-dieete pidada.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS