Jekaterina Vassiljeva ja Martin RepinskiFoto: Tairo Lutter/Postimees
Kroonika 26. juuli 2019 07:55
Väidetavalt ootab Jõhvi vallavolikogu aseesimees Jekaterina Vassiljeva (29) Jõhvi endiselt vallavanemalt Martin Repinskilt (32) juba last. Kuigi hiljuti Jõhvis jäädvustatud pildil on Jekaterina piht endiselt sale, võib väidetav lapseootus olla ka üks põhjusi, miks Martin asus lausa kohtu kaudu Siret Kotka-Repinskilt (32) lahutust nõudma.

Jekaterina Vassiljeva jätab Kroonikaga vesteldes lapseootuse teema õhku – ta ei kinnita, aga üllataval kombel ka ei kummuta seda! On Jekaterinale aeg, kus Martin elab koos temaga, aga on abielus veel teisega, emotsionaalselt raske? "Ma ei tahaks praegu tõesti midagi kommenteerida," vastab sõbraliku olemisega Jekaterina Kroonikale.

Loe täisartiklit Kroonikast!

Tänavu veebruaris levisid kuuldused, et Siret Kotka-Repinski ja Martin Repinski abielu on karile jooksnud, ning et Martinil on tekkinud uus suhe koos endise bikiinimissi Jekaterina Vassiljevaga. Neid olevat nähtud lausa koos Itaalias reisimas. Toona eitas Martin uut kirglikku romaani, kuid nüüd nõuab ta kohtu kaudu Siretilt lahutust.

Martini ja Sireti laulatus toimus 2017. aasta 30. aprillil Narva Issanda Ülestõusmise Peakirikus. Sama aasta sügisel, 9. oktoobril sündis perre ka pisipoeg, kelle nimeks sai Morgan.