Inimesed

Harry ja Meghani sünnipäevaõnnitlus solvas prints George’i? (5)

Toimetas Triin Tael, 24. juuli 2019 11:30
Sussexi hertsogipaar 14. juulil "Lõvikuninga" Euroopa esilinastusel. Foto: Reuters/Scanpix
Prints Harry ja tema abikaasa Meghan avaldasid Cambridge'i hertsogipaari Instagrami kontol õnnesoovi Harry vennapojale prints George'ile, kes sai esmaspäeval kuueseks. Kuid mõned kommentaatorid pidasid õnnesoovi solvavaks.

"Palju õnne! Soovime sulle väga erilist päeva ja palju armastust!" kirjutas Sussexi hertsogipaar Cambridge'i hertsogipaari kontol, kus prints William ja hertsoginna Catherine avaldasid prints George'i värskeid fotosid. Kuid mõnda kommentaatorit pahandas, et Harry ja Meghan ei õnnitlenud sünnipäevalast tema tiitli ja nimega. "Ta on tulevane KUNINGAS", vahendab Iltalehti üht kurja kommentaari. "Avaldage tema suhtes lugupidamist."

"Teie jaoks on ta tema kuninglik kõrgus prints George! Ärge unustage seda märkida!" kirjutas teine kommentaator.

Sussexi hertsogipaarile tuletati meelde, et ülejäänud kuningliku pere Instagrami kontodel kasutati sünnipäevalapse nime ja tiitlit. Kuid mitmed kommentaatorid tormasid Harryt ja Meghanit kaitsma - on ju tegu prints George'i lihase onu ja tema naisega, kes ei pea temast rääkides tiitlit kasutama. "Peaasi, et sõnum oli siiras," täheldab üks kommentaator. 

Samal teemal

02.09.2019
Meghani isa anub võimalust pisi-Archie’t näha
31.07.2019
Prints Harry ja Meghan võivad piirduda ühe lapsega
25.07.2019
Nimekas ilukirurg: hertsoginna Catherine’ile on Botoxit süstitud
22.07.2019
PALJU ÕNNE! Kuuene prints George välgutab rõõmsalt hambavahet

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee