Inimesed

Robin Williamsi poeg pidas isa sünniaastapäeval pulmi (3)

Toimetas Triin Tael, 24. juuli 2019 10:00
Robin Williams aastaid tagasi koos poeg Codyga New Yorgis. Foto: VIDA PRESS
Robin Williamsi noorem poeg Cody Williams (27) abiellus pühapäeval oma lapsepõlvekodus Maria Floresega. Samal päeval võinuks Robin saada 68aastaseks, kuid tema elutee katkes 2014. aasta augustis.

Cody pidas pulmi samas majas, kus ta oli koos oma vanema õe Zeldaga üles kasvanud. Nende ema Marsha Garces Williams oli kadunud superstaari teine abikaasa. Näitleja esimene abielu Valerie Velardiga purunes 1988. aastal. Marsha oli olnud nende poja Zachi (36) lapsehoidja.

Samal teemal

Cody õde Zelda avaldas Instagramis lisaks pruutpaari fotole liigutava sissekande 21. juuli tähtsusest oma elust. "Ühel mu lemmikhingel, kes endiselt siin ilmas on, Juno Temple'il on sel päeval sünnipäev. See on sama päev, mil Neil Armstrong Kuule astus (mulle kui kosmosenohikule on see paganama tähtis). Ja see on päev, mil sündis mu isa, ja viimane päev, mil ma teda nägin."

Cody Williams kandis ajakirja People teatel hoolt, et abiellumistseremoonial mälestataks ka siit ilmast lahkunud lähedasi - Robinit, Maria vanaisa ja tädi ning Cody nõbu Todd Elsnerit. Pulmalised hoidsid käes kollaseid roose, sellal kui salvestiselt kõlas pruudi hääl, kes laulis "Never Enough". Kadunukeste mälestuseks süüdati kolme tahiga küünal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee