Film

Vin Dieseli kaskadöör on kunstlikus koomas 

Toimetas Triin Tael, 24. juuli 2019 09:05
Foto: Facebook/Tilly Powell
Superstaar Vin Dieseli dublandina tegutsenud kaskadöör, kes esmaspäeval "Kiirete ja vihaste 9" võtteil ligi kümne meetri kõrguselt pea peale kukkus, viibib kunstlikus koomas.

MailOnline'i teatel on tegu Joe Wattsi nimelise briti kaskadööriga, kes on osalenud mitmetes kassatükkides, nagu näiteks "Tähesõjad: Viimased jedid" ning "Ämblikmees: Kodust kaugel", aga ka "Troonide mängus".

Õnnetus juhtus Inglismaal Leavesdenis Warner Brosi stuudios. Veebiväljaande andmeil oli Watts hüpanud võtetel parajasti rõdult alla, kui turvavarustus katkes. Raske peatrauma saanud kaskadöör toimetati helikopteriga Londoni haiglasse.

Wattsi kihlatu Tilly Powell, kes tegutseb samuti kaskadöörina, on MailOnline'i teatel sõpradele rääkinud, et Joe on kunstlikus koomas. Sotsiaalmeedias kirjutab Powell, et tema kallim on stabiilses seisundis ning et meedikud jälgisid Joe'd öö otsa.

"Armastan teda nii väga. Tema kõrval on kõik sõbrad ja pereliikmed, et aidata tal sellest jagu saada."

Aastaid tagasi sai Vin Dieseli filmi "xXx" võtteil Prahas surma tema dublant Harry O'Connor, kes oli superstaari asemel tiibvarjusõitu teinud. 

Samal teemal

23.07.2019
ÕUDUS: Vin Dieseli dublant kukkus ligi 10 meetri kõrguselt pea peale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee