Vin Diesel sarja 8. filmi reklaamüritusel Madridis. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 23. juuli 2019 10:26
2002. aastal hukkus Vin Dieseli kassatüki "xXX" võtetel Prahas kaskadöör Harry O'Connor, kes oli Vini asemel tiibvarjusõitu teinud. Nüüd ähvardab ajalugu korduda - superstaari dublant sai uue "Kiirete ja vihaste" võtteil ränkraskelt viga.

Õnnetus juhtus The Sun Online'i teatel esmaspäeva hommikupoolikul Inglismaal Leavesdenis Warner Brosi stuudios, kus vändatakse Hollywoodi kihutamissaaga üheksandat osa. Dieselit asendav kaskadöör kukkus umbes kümne meetri kõrguselt pea peale. "Vin Dieselit võis võtteplatsil mõni hetk hiljem näha. Ta oli näost hall, täielikus šokis ja hoidis pisaraid tagasi. Ta nägi juhtunut pealt," räägib The Sun Online'i allikas. 

Warner Bros kinnitas, et vigastatu oli toimetatud helikopteriga Royal London Hospitali. Haiglast kommenteeriti, et tegu oli tõsise peatraumaga. 

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Paukk 23. juuli 2019 13:22
Jürka 23. juuli 2019 16:25
Ja mis see sinu asi on?
23. juuli 2019 11:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
lambiants 23. juuli 2019 11:45
kes sinusugustele üldse internetti annab? Kas kuskil on kirjas, et internet on kodanikuõigus? Kui on, siis paluks seadusemuudatust, et igasugused lambiantsud ja trollid ei võiks väga sõna võtta.
Ants 23. juuli 2019 14:09
Esiteks- mitte kummagi puhul poleks turvavöö aidanud- Signele sõitis rekka ju küljelt autole sisse sisuliselt ja Walkeri puhul sellise kiiruse korral poleks see vöö midagi aidanud. Ning teiseks- mis see siia puutub praegu? Kuidas on seotud omavahel auto turvavöö ja kaskadöör, kes kukub 10m kõrguselt alla? Mine ravile palun.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS