Inimesed

Peig paljastab traagilisi detaile juutuuberi surmast elektritõukerattal (8)

Toimetas Triin Tael, 22. juuli 2019, 09:58
Foto: @emilyhartridge/Instagram
12. juulil elektritõukerattaga avariisse sattunud ja surma saanud YouTube'i täht Emily Hartridge oli teel viljakuskliinikusse, paljastab tema kallim.

35aastane televisiooni- ja YouTube'i täht sattus kodulähedasel ringteel kokkupõrkesse veoautoga ning suri õnnetuskohal. Tema kallim Jacob Hazell (28) tunnistab, et just tema oli Emilyle elektritõukeratta kinkinud - sünnipäevaks. 

Emily oli sotsiaalmeedias kinnitanud, et Jacobi kujul leidis ta hingesugulase, kes teeb teda üliõnnelikuks. Neid ühendas võitlus depressiooniga. Jacob ei varja avalikkuse eest, et tema ise oli varem ka narkomaan. Kuid armastus võitis kõik. Personaaltreenerina tegutseva noormehe sõnul oli Emily saatuslikul päeval teel viljakuskliinikusse, sest nad tahtsid lapsevanemateks saada. Mõlemad olnud väga elevil ja õnnelikud - nende elus oli kõik lõpuks hästi. "Olime just kokku kolinud ja plaanisime pisiperet ... Mu süda on murtud, et Emilyt enam ei ole," räägib Hazell Instagrami videos pisaratega võideldes. 

Samal teemal

Kui kliinikust teatati Jacobile, et Emily polnudki kokkulepitud ajal sinna jõudnud, haaras noormeest halb eelaimus. Ärevusest sai ahastus, kui noormees sattus uudise peale sõbratari hukkumisest.

Jacob oli saatusliku elektritõuksi kinkinud Emilyle vähem kui nädal enne õnnetust. "Mulle on öeldud, et mina olen süüdi, sest ma kinkisin selle talle, aga ma ei suuda niimoodi mõelda. Emily pere on öelnud, et ma ei tohi niimoodi mõelda." Jacobi sõnul olnud tema armsam kingist vaimustusest, kuid mõistnud särtsurattasõiduga kaasnevaid riske. Emily kandis alati kiivrit, toonitab Hazell. 

"Tean, et Emily oli see inimene, kes julgustas mind oma tunnetest rääkima. Tahan siia praegu video üles panna, et inimesi tänada ja öelda, et ma saan hakkama. Ma armastan teid kõiki ja ma armastan Emilyt ja olen tänulik toetuse eest, nii et aitäh teile."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee