Foto: @rihanapetra/Instagram
Toimetas Triin Tael 19. juuli 2019 10:26
Värske video Malaisia endise kuninga ja Vene iluduskuninganna romantilisest tantsust paistab kummutavat kuuldused nende abielu purunemisest.

Kelantani sultan Muhammad V (49) abiellus aasta tagasi endise Miss Moskva Oksana Vojevodinaga (27). Juunis peeti islami kommete kohane tseremoonia. Mõrsja võttis nimeks Rihana Oksana Petra. Novembris aga korraldati Moskvas suurejooneline pulmapidu. Väidetavalt Vojevodina kõmulise mineviku tõttu - pesumodellist neiu oli tõsielusarjas basseinis seksinud - loobus Muhammad troonist. Kuningana pidanuks ta Malaisiat valitsema 2021. aastani. Seejärel pidanuks monarhi tiitel rotatsiooni korras järgmisele kuninglikule perele minema, nagu Malaisias kombeks. 

Tänavu mais sündis abielupaarile, kelle abielu pole Malaisia õukond kommenteerinud, Moskvas poeg. Kuid selle nädala algul levis uudis, et ekskuningas on oma kaunist kaasast lahutanud. 

Oksana Instagrami kontol on nende kooselu paistnud pilvitu, kuid tema sõber rääkis Vene meediale, et lahkuminek toimus sultani nõudmisel. Oksana olnud lahutuse vastu, vahendab The Telegraph. 

Kolmapäeval avaldas Oksana sotsiaalmeedias vana video enda ja ekskuninga õrnusehetkedest. "Ta hoolib minust ja meie perest ning ma hoolitsen tema eest ning mõistagi tahan olla viimane inimene tema elus ja temaga elu lõpuni koos elada," ütleb kaunitar videos. Segaduses on nii meedia kui ka kommentaatorid -  on see paar siis koos või lahus?