Inimesed

Malaisia kuningas ja Vene iluduskuninganna polegi lahus?! (1)

Toimetas Triin Tael, 19. juuli 2019, 10:26
Foto: @rihanapetra/Instagram
Värske video Malaisia endise kuninga ja Vene iluduskuninganna romantilisest tantsust paistab kummutavat kuuldused nende abielu purunemisest.

Kelantani sultan Muhammad V (49) abiellus aasta tagasi endise Miss Moskva Oksana Vojevodinaga (27). Juunis peeti islami kommete kohane tseremoonia. Mõrsja võttis nimeks Rihana Oksana Petra. Novembris aga korraldati Moskvas suurejooneline pulmapidu. Väidetavalt Vojevodina kõmulise mineviku tõttu - pesumodellist neiu oli tõsielusarjas basseinis seksinud - loobus Muhammad troonist. Kuningana pidanuks ta Malaisiat valitsema 2021. aastani. Seejärel pidanuks monarhi tiitel rotatsiooni korras järgmisele kuninglikule perele minema, nagu Malaisias kombeks. 

Tänavu mais sündis abielupaarile, kelle abielu pole Malaisia õukond kommenteerinud, Moskvas poeg. Kuid selle nädala algul levis uudis, et ekskuningas on oma kaunist kaasast lahutanud. 

Oksana Instagrami kontol on nende kooselu paistnud pilvitu, kuid tema sõber rääkis Vene meediale, et lahkuminek toimus sultani nõudmisel. Oksana olnud lahutuse vastu, vahendab The Telegraph. 

Kolmapäeval avaldas Oksana sotsiaalmeedias vana video enda ja ekskuninga õrnusehetkedest. "Ta hoolib minust ja meie perest ning ma hoolitsen tema eest ning mõistagi tahan olla viimane inimene tema elus ja temaga elu lõpuni koos elada," ütleb kaunitar videos. Segaduses on nii meedia kui ka kommentaatorid -  on see paar siis koos või lahus?

Samal teemal

10. september 2019, 19:06
Malaisia kuningale poja sünnitanud Vene miss ähvardab paljastustega
22. juuli 2019, 10:44
Malaisia ekskuninga advokaadid avaldavad tõe armuskandaali kohta
17. juuli 2019, 13:29
Malaisia endine kuningas ja Vene miss läksid pärast lapse sündi lahku
9. jaanuar 2019, 15:00
Leht: Malaisia kuningaga abiellunud Miss Moskva on rase

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee