Üritused

Metallica fännid annetasid vähiravifondile üle 8000 euro (3)

Ohtuleht.ee, 19. juuli 2019, 08:36
Foto: Vähiravifondi Facebook
Neljapäeval toimus Tartus Raadi lennuväljal Metallica kontsert, mida kuulduste kohaselt pidanuks külastama 60 000 rokisõpra. Kontserdil oli kohal ka vähiravifond “Kingitud Elu”, kellele lahke südamega kontserdikülastajad annetasid korraliku summa. 

Vähiravifondi Facebookis kirjutatakse, et fondi eestvedaja Toivo Tänavsuu ja tema tiim veetsid Raadil kaheksa tundi jutti. “Metallica fännid lisasid fondi koguni 8200 eurot, mis on f-a-n-t-a-s-t-i-l-i-n-e summa!” rõõmustavad nad. 

Kahjuks ei möödunud fondi vabatahtlike kaheksatunnine tööpäev vahejuhtumiteta. “Lisaks valati meile õlut jalgade ja riiete peale, tuldi niisama jommis peaga lobisema, kisti naljaviluks plakateid käest, joosti otsa, kukuti meid kallistama või lausa musitama ja nii edasi,” kirjeldatakse sotsiaalmeedias.

“Meeldejääv sündmus ja muidugi palju tänu igale annetajale, hea sõnaga toetajale. Keegi sai taas võimaluse elada. Koos kestame kauem!”

3 KOMMENTAARI

s
sellised koid ongi 19. juuli 2019, 14:07
raiskavad oma raha,palju raha, mõttetu mainstream pd-bändile ja ei saa eurotki annetatud per naase. See fond ei kerja, võrreldes hiv panga ja elisa jobudega on nad lausa nähtamatud, ma annan tavaliselt 20ka, et nad ikka edasi ajaks oma asja
m
Miks küll 19. juuli 2019, 11:01
Alati on kerjanduste juures suured asjurid mingid kanad kel dekoltee nabani lõhki? Pole siis imestada, et mõni võibolla ronib musitama, peab sellega a...
(loe edasi)
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee