Inimesed

Malaisia endine kuningas ja Vene miss läksid pärast lapse sündi lahku (8)

Toimetas Triin Tael, 17. juuli 2019 13:29
Foto: @rihanapetra/Instagram
Daily Maili andmeil on Malaisia endise kuninga ja Vene iluduskuninganna muinasjutuline armulugu läbi. Mullu novembris Moskvas pulmi pidanud paar sai hiljuti poja – kuid nüüd on Kelantani sultan Muhammad V (50) noorukesest kaasast lahutanud.

Samal teemal

Valitseja abiellumine 27aastase endise Miss Moskva Oksana Vojevodinaga jahmatas Malaisia elanikke, sest kuninga armuloost polnud midagi kuuldud. Ka abiellumisest ei teinud õukond ametlikku avaldust. Ilmnes, et sultan ja iluduskuninganna olid moslemi kommete kohaselt paari pandud juba mullu juunis. Novembris peeti külluslik pulmapidu Moskva kontserdisaalis. 

Kui ajakirjanduses paljastati, et Oksana oli ühes Vene tõsielusarjas basseinis seksinud, loobus Muhammad V troonist. Nüüd aga paljastavad ametlikud dokumendid, et kuningas on abielule lõpu teinud. Kohaliku lehe New Straits Times teatel jõustus lahutus 1. juulil. Avalduse oli Muhammad V sisse andnud 22. juunil Singapuris.

Vaid kuu aega varem, 21. mail oli Oksana ilmale toonud poja. Sotsiaalmeediapostitused – neid teeb eksmiss Rihana Petra nime all – ei anna vähimatki aimu iluduskuninganna ja reality-staari abielu karilejooksust. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee