Inimesed

Nolani filmimeeskond urineerimisintsidendist: see oli tõeliselt piinlik (23)

Toimetas Keit Paju, 16. juuli 2019, 16:25
Christopher Nolani mängufilmi "Tenet" võtted Pärnu maanteel.Foto: Robin Roots
Christopher Nolani filmimeeskonna esindaja vabandab nädalavahetusel toimunud urineerimisintsidendi pärast Laagna teel Alexela tankla juures ja teatab, et on rakendanud samme taoliste piinlikkust tekitavate juhtumite vältimiseks tulevikus, vahendab Raepress pressiteates.

„See on tõeliselt piinlik ja ma vabandan mõne üksiku meeskonnaliikme tegude eest, samas kui meil on 850 meeskonnaliiget, kes igapäevaselt töötavad selle filmi kallal ja käituvad vastutustundlikult,“ vabandas Funfair Films Limited esindaja Thomas Hayslip oma kirjas Tallinna linnavalitsusele.

Funfair Films Limited esindaja kinnitas, et meeskonda on hoiatatud, et tulevikus ootavad sarnaste tegevuste eest igaüht kiired tagajärjed – nimelt vallandamine.

Hayslip selgitas, et filmi tegijad on lisanud käimlaid konvoisse, samuti Alexela tankla juurde, Bauhausi kaupluse lähistele ja teistesse Laagna tee lähedastesse paikadesse. Kokku on paigaldatud filmimisala lähistele 46 käimlat. Samuti on lisatud suunaviitasid, mis osutavad käimlate asukohtadele.

Kohalik elanik silmas nädalavahetusel Lasnamäel mõningad filmimeeskonna liikmeid Alexela tankla taga keha kergendamas. Filmitegijad on kinnitanud, et ala on nüüd survepesuriga üle pestud.

23 KOMMENTAARI

c
Cipollino 19. juuli 2019, 06:16
Filmimeeskond vabandab ja peseb puhtaks? Urineerijad pildil tundusid vaid mehed olevat, pesija videos aga naisterahvas...
t
18. juuli 2019, 23:51
Tõmmake jeed teie sita vilmi pärast läks mul päev persse ahvid
Loe kõiki (23)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee