Inimesed

Comedy Estonia eestvedaja Louis Zezeran: vajame rohkem naiskoomikuid (1)

Terttu Jazepov, 16. juuli 2019, 12:20
Louis ZezeranFoto: Julia Vakina
„Parim reaktsioon on siiani olnud ühel proual, kes tuli meie sõule Pärnu kontserdimajja, mis oli peaaegu välja müüdud. Pärast kirjutas ta Facebooki, et sõu oli kohutav ning usub, et lasime inimeste naeru kõlaritest, sest ta oli publiku hulgas ja ei näinud ühtegi inimest naermas,” räägib Comedy Estonia üks asutajatest Louis Zezeran (39).

Üle Eesti kultuuriklubide ja rahvamajade mahutavuse piire kompiv sõpruskond Comedy Estonia on naerutanud juba kümneid tuhandeid eestlasi. Austraallane Louis Zezeran, kes on viimased kümme aastat oma elust just Eestis veetnud, meenutab, et esimesed märgid grupi tekkimisest hakkasid ilmnema 2010. aastal. „Mõtlesime koos kahe koomiku, Eric Seuferti ja Stewart Johnsoniga, et korraldame komöödiaõhtu. Esimestel kordadel polnud muidugi selge, et sellest kasvab välja Comedy Estonia, millega kaasnevad üle-eestilised tuurid ning välismaiste koomikute sõud,” meenutab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. jaanuar 2020, 00:01
„Alustasin aastat nullist ja lõpetasin nii, et elatasin end stand up’iga ära.“
18. detsember 2018, 12:28
Koomik Ari Matti Mustonen elust Kanadas: ühistransport on omadega 18. sajandis ja pean veduris sütt viskama, et teise linna saada
19. oktoober 2018, 12:00
Miks „Tussisööjad“ lahku läksid?
13. märts 2018, 14:37
Püstijalakoomik Daniel Veinbergs: 16-aastasena olid mu naljad valdavalt vägivalla ja pedofiilia kohta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee