Üritused

GALERII | Nolani kultuuriprogramm! Lauluväljakul peeti maha „Filmimuusika suurkontsert“ (25)

Toimetas Katharina Toomemets, 15. juuli 2019 18:40
„Filmimuusika suurkontsert“ Tallinna lauluväljakul.Foto: Erki Pärnaku
Ilmakuulus režissöör Christopher Nolan filmib Tallinnas teatavasti oma uut filmi „Tenet“, mis on võtetega jõudnud Laagna teele. Selleks, et pisutki tekitatud liikluskaost leevendada, on Nolan korraldanud ka kultuuriprogrammi ja nii toimus täna õhtul lauluväljakul „Filmimuusika suurkontsert“.

Eesti tippartistid esitasid kontserdil eesti, vene ja maailma filmimuusika klassikat. Lavale läksid Uku Suviste, Koit Toome, Ott Lepland ja Liisi Koikson. Esitati laule sellistest populaarsetest filmidest nagu „Kolm musketäri“, „Kariibi mere piraadid“, „Robin Hood“, „Don Juan Tallinnas“ ja paljudest teistestki tuntud linateostest. Kontsert oli kõigile tasuta. 

Režissöör Christopher Nolani filmi „Tenet“ võtted toimuvad Laagna teel 10. juulist kuni 21. juulini. Samal ajal pakub Tallinna linn koostöös Funfair Films Limited ja osaühinguga Allfilm kohalikele elanikele „Lasnamäe filmisuve“ programmi, mille üks osa on ka „Filmimuusika suurkontsert“ lauluväljakul.

Sama programmi raames toimub 18. juulil algusega kell 15 Kivila pargi festival, mis toob kokku spordi, kunsti, muusika, põnevad atraktsioonid, söögi ja joogi.

20. juulil algusega kell 12 toimub aga Pae pargis perepäev – koguperesündmus töötubade, atraktsioonide, lasteetenduste ja Uku Suviste kontserdiga.

Samal teemal

11.07.2019
GALERII | Hollywoodi staarid ja vinged masinad ehk Nolani filmivõtted Laagna teel on täies hoos!
10.07.2019
FOTOD | Lasnamäe autojuhid on Nolani peale marus
10.07.2019
GALERII | Laagna teel algasid Nolani filmi võtted
09.07.2019
ÕL VIDEO JA GALERII | Köielkõndija Jaan Roose ületas imepeenikesel köiel Laagna kanali!