Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 16. juuli  

Astroloog Maria Angel, 15. juuli 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Töö ja rahaasjad sujuvad parajas tempos. Üksinda pusserdades võid ummikusse jõuda, koostöö tegemine ja info jagamine on tähtis.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Pakkumine, mille praegu saad, on ehk üllatuslik ning tunduvalt tulutoovam, kui lootagi oskasid. Pead siiski realistlikult hindama, kas pakutavat vastutust kanda suudad.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tunned end nii füüsilises kui ka vaimses mõttes hästi, oled valmis uusi projekte alustama. Kui sul varem mingi töö pooleli jäi, võta see uuesti ette ja vii võiduka lõpuni.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Suudad oma kaaslasi võtta sellistena, nagu nad on, nõudmata neilt liiga palju. Päev sobib hästi niisuguste äriasjade alustamiseks, mida peab pikka aega järjekindlalt arendama.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sul tuleb endale tunnistada, et kuigi oled päris palju õppinud ja elus juba mõndagi kogenud, ei tea sa mõnest asjast üldse mitte midagi. Pead teadmiste omandamisel vaeva nägema.

Neitsi
23. august – 22. september

Kui sult eeldatakse mingite uute oskuste omandamist või antakse tööülesandeid, millega sa varem pole tegelenud, pead keskenduma ja tublisti pingutama.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Töine õhkkond on rahutu, ootamatused löövad plaane segamini. Kui saad, lükka vastutusrikaste ülesannete täitmine edasi, keskendu parem enese vaimsele arendamisele.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sul on keeruline end mõistetavaks teha ja ka teistest aru saada. Kokkuleppeid sõlmides ja lepinguid allkirjastades ole iseäranis ettevaatlik, on oht petta saada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Kuigi sõpru usaldad, on üksjagu riskantne nendega äriasju ajada. Juhul, kui oled sõpradega äriliselt seotud, võivad nüüd tekkida lahkhelideni viivad eriarvamused.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Oled küll tubli ja su plaanidki on läbimõeldud, sellegipoolest tekib takistusi. Nendest üle saada aitab visa distsiplineeritud tegutsemine. Uute projektide alustamiseks ajajärk ei sobi.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sa ei rahuldu vaid jäämäe tippu vaadeldes järeldusi tegema – näed vaeva, et hoomata ka veealuse osa suurust ja olemust. Tänu süvenemisvõimele suudad jälile jõuda olulisele infole.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Oskad õppida ka teiste vigadest ja edusammudest. Oled tähelepanelik ja süvenemisvõimeline, teed küll julgeid, ent siiski kaalutletud otsuseid.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Vähk! Uuel eluaastaringil jagub sul nii loomingulisust kui ka kainet mõistust. Inimestega suhtlemine õnnestub suurepäraselt – suudad justkui mängeldes leida õiged sõnad, millega neile mõju avaldada. Edukas suhtlus paneb rahaasjad liikuma. Ka vastassoole mõjud magnetina. Sina saad valida, kellega ja missuguseid suhteid arendada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee