Inimesed

Briti meediakaunitar sõitis end elektritõukerattaga surnuks (10)

Toimetas Triin Tael, 15. juuli 2019, 10:17
Emily HartridgeFoto: @emilyhartridge/Instagram
Reede hommikul hukkus Londonis 35aastane YouTube'i täht Emily Hartridge, kelle elektritõukeratas oli kokku põrganud veoautoga.

Daily Maili teatel pole Ühendkuningriigis elektritõukeratastega varem fataalseid õnnetusi tehtud. Traagiline kokkupõrge toimus reede hommikul Emily kodu lähistel Lõuna-Londonis Batterseas. Eduka ja kauni naise surmast andsid sotsiaalmeedias teada tema omaksed.

Emily YouTube'i kanalil, kus ta igal esmaspäeval avaldas oma saate "10 Reasons Why ..." uue osa, oli üle 340 000 tellija. Instagramis jälgis meediatähte 40 000 fänni. Noor naine oli tuntud avameelsuse poolest - hiljutises postituses tunnistas ta oma kabuhirmu armastuse ees. Kuid tema elus oli üle pika aja uus mees - Jacob Hazell (28). "Olin ausalt öeldes leppinud sellega, et jäängi igavesti üksi," kirjutas Emily. Temal ja Jacobil oli plaan peatselt pisiperetki soetada ...

Ka Emily karjäär oli tõusuteel. Viimastel aastatel intervjueeris Hartridge selliseid kuulsusi nagu Hugh Jackman, Amanda Seyfried, Russell Brand ja Eddie Redmayne. Ühtlasi juhtis Emily Virgin Media esimest YouTube'i kanalit The Snap.

The Guardian märgib, et Ühendkuningriigi maanteedel on keelatud elektritõukerattaga sõita. Ometi on need sõiduvahendid nii Euroopa kui ka USA suurlinnades väga populaarseks muutunud. Elektritõukerataste üha suureneva läbimüügi tõttu kaalub Briti valitsus seadusemuudatust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee