Maie ParrikFoto: Jörgen Norkroos
Toimetas Katharina Toomemets 15. juuli 2019 09:20
Vikerraadio suvesarja "Hittide radadel" külaline Maie Parrik rääkis 1997. aastal komeedina Eesti muusikataevasse lennanud ja tänapäevalgi tuntud laulu "Viies ratas" sünniloo, mis on väga isiklik, vahendab Menu

"Õega oli mul suurepärane klapp, aga vennale ma miskipärast ei meeldinud ja mind jäeti kõrvale. Nii ma uitasin ringi ja kord sattusin Vääna teivasjaama, kus istusid sõjamehed, kelle seast üks tuttav mees kadunud lapse koju viis," võttis Parrik hittloo temaatika kokku.

"Ta oli eluaeg mu vastu väga ülbe. Kuu aega enne oma surma tahtis ta leppida, aga mina ütlesin, et kallis vellekene, sa oled hiljaks jäänud," rääkis Parrik. 

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

Tiina 6. jaanuar 2020 03:34
Kommenteerija Annile, jätke ämm rahule, ta on teile mehe kasvatanud, õnn et üldse teid säärase suhtumisega naiseks keegi võttis.Parrik on julge vanainimene, tehke järgi kui võimed sinnani ulatuvad
kurb kurb kurb 16. juuli 2019 11:19
peresuhted on eesti väga paigast ära. Vennad-õed kisklevad omavahel ja ei salli üksteist. Peresidemetest ei hoolita.
ET 17. juuli 2019 05:41
Miks peab kogu aeg endale vastu rinda taguma, kuidas Eestis üks ja teine asi paigast ära. Ei ole me midagi nii erilised. Täpselt samasugused suhted on mujal maailmanurkades. Eestlased on ka inimesed ja põhiolemuselt üsna täpselt ühesugused.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS