Müstika

Vandenõu-uurija seletab, et maagia ümbritseb meid igapäevalus rohkem, kui oskaksime arvata

Jüri Lina: „Praegu käib maagiline sõda elu ja surma peale.“ (52)

Sirje Presnal, 13. juuli 2019 00:01
HEA MAAGIA: Ehkki ilmaprognoosi järgi pidanuks laulupeol vihma tulema, hoidsid loodusvaimud sajuluugid kinni ja lasid päikesel sirada. Mujal Eestis ladistas, aga Tallinnas laulsid inimesed ilma ilusaks, arvab Jüri Lina.Foto: Robin Roots

Ei ole sugugi ükskõik, mis pildiga T-särgi endale selga tõmbad. Viisnurk, kõikenägev silm, isegi vikerkaar – massoonid on kaaperdanud hulga kunagise hea auraga märke ja muutnud need energeetiliselt negatiivseks. Jüri Lina sõnul käib praegu teadlik inimhingede laostamine – moetööstus teeb seda nirakate rõivaste, arhitektuuribürood ilmetute ehitiste ja muusikaäri tuima tümakaga. Aga õnneks on head maagiat ka.

Tore näide heast maagiast on meie laulupidu – ehkki ilmaprognoosi järgi pidanuks neil päevil vihma tulema, hoidsid loodusvaimud sajuluugid kinni ja lasid päikesel sirada. Mujal Eestis ladistas, aga Tallinnas tegid inimeste rõõmus meel, ühtehoidmine ja laul ilma ilusaks.

Ega siis loodusrahvad asjatult püüdnud palvete ja rituaalidega loodusjõude mõjutada. On piisavalt näiteid, kus keset kõige hullemat põuda on suudetud päästev vihm välja „võluda“. Juhuslik vedamine või maagia? Filmimees, kirjanik ja maailmatundja Jüri Lina on täiesti kindel, et ka ilma on võimalik mõjutada. Küllap kõik laulupeol osalejad palusid ilmataati või hoidsid pöidlaid pihus, et vihma ei tuleks. Maagia töötas, ehkki seda maagiana ei teadvustatud. Aga on ka ridamisi näiteid sellest, kuidas ilmastikunähtusi on teadlikult mõjutatud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.03.2019
RAJU KRIITIKA! Jüri Lina „Tõde ja õigusest“: Tõde ei ilmunud, õiglus vajus kraavi
24.12.2018
Jüri Lina: algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale
11.10.2018
Jüri Lina paljastab vandenõu, mis puudutab iga eestlast!
05.10.2018
VIDEO | „Puuduta mind!“ 47. saade | Jüri Lina kutsub teid tegelikku maailma, mida meie eest on varjatud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee