Inimesed

HÜVASTI, MOOD?! Tim Bluz pühendub muusikale: loodan, et minust ei saa artisti, kes hakkab esinema samas kostüümis, millega toidupoes käib 

Terttu Jazepov, 15. juuli 2019 12:18
Tim BluzFoto: Stanislav Moshkov
„Tänapäeval on kõike liiga palju: uudiseid, muusikat, moodi. Kõik on nii odav ja kättesaadav ning sa pead tohutult pingutama, et millegi uuega lagedale tulla – isegi, kui oled täna aktuaalne, ei garanteeri see, et aasta pärast pole sind unustatud. Niisiis mõtlesin, et teen lihtsalt seda, mida mitte keegi ei oota,” räägib Tim Bluz (26), kes võttis oma sünnipäeval vastu julge otsuse vahetada disaineritöö muusikuelu vastu.

Oma viimase kollektsiooniga „Allergic To Milk” avalikkuse tähelepanu võitnud Bluz rõhutab, et astub moemaailmast välja vaid ajutiselt, sest seda täielikult seljataha jätta oleks võimatu. „Ma ei saa lihtsalt samaaegselt kahte asja võrdselt hästi teha, sest mõlemad võtavad palju energiat ja aega. Kuid disaineritöö jätmine ei olnud lihtne otsus. Mõtlesin sellele pikalt ja kaua. Tean, et kõik ootasid uut kollektsiooni. Kuid kui sa ei tee oma tööd hingega, siis inimesed tunnevad seda. See ei too sulle rahulolu ega ka raha,” tõdeb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.08.2020
KUULA | Uue singli avaldanud Tim Bluz: võtsin loo jaoks prantsuse keele tunde
04.10.2019
VIDEO | Disainerina tuntud Tim Bluz avaldas esimese singli
21.08.2019
TOP 8 | Tim Bluz: mehed nägid seekord roosiaia vastuvõtul tavapärasest rohkem vaeva
02.04.2019
TOP 5 | Roheline ruulib! Disainer Tim Bluzi lemmikkostüümid EFTA punaselt vaibalt