Inimesed

KOHTUMINE FÄNNIGA | Helen Kõpp: kord jälitas seltskond mind autoga (20)

Keit Paju, 11. juuli 2019 18:15
Helen KõppFoto: Stanislav Moškov
„Kõige meeldejäävamad seigad fännidega on olnud sellised, kus mulle tuuakse südamest tulnud kingitusi,“ räägib tõsielustaar Helen Kõpp. „Ükskord sain kuulikujulised kõrvarõngad ja olen siiani nende eest tänulik. Kunagi sain kelleltki ka ilusa käevõru. See on väga-väga armas!“

Ekstreemseid seiku meenub Helenile küll. „Neid on olnud nii palju, et mul ei liigu enam kulm ka. Kõige hullem oli üks väga jube kogemus – olin öösel McDonalds’i drive in’is süüa ostmas koos tolleaegse kallima Kalvi-Kallega. See oli aastal 2017. Järjekord oli pikk ja üks kamp purjus inimesi hakkas meid nähes karjuma: „Helen, Kalvi-Kalle!“ Nagu sellest veel vähe oleks, hakkasid nad mu autot taguma – vastu katust, aknaid, igale poole. Ma olin täiesti šokis,“ meenutab Helen.

„Neid oli nii palju, kõik olid ümber mu auto, tagusid seda ja karjusid midagi. Lõpuks läksid nad meie ees oleva auto juurde ja teatasid seal olijatele, kes nende taga on. Ju oli tegu sõpradega. Kui söögikohast ära sõitsime, hakkas paar autot meid jälitama. Tegin seetõttu umbes kümme ringi ümber tankla ja lootsin, et nad väsivad ära. Ma ei julgenud kojugi sõita, sest nad jälitasid meid! Lõpuks õnnestus mul nad maha raputada ja julgesin lõpuks ringiga koju sõita. Minu autot lõhuti, mulle tuldi peaaegu füüsiliselt kallale ja meid jälitati,“ võdistab Helen siiani õlgu.

Samal teemal

05.08.2019
Helen Kõpp „Rannamajast“: osalejad tundusid olevat üsnagi hästi kursis, millist näitemängu neilt oodatakse
25.06.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Kethi Uibomägi: ekstaasis fänn jälitas mind videokaameraga
23.06.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Anne Veski: fännid püüdsid end minu juurde elama sättida
17.06.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Viiu Härm: „Turul hüüatas mulle vene baabuška: kas see olete tõesti teie!“