Inimesed

EVELIN ON UNUSTATUD! Siim Rikker kihlus: otsus sündis ühiselt (23)

Keit Paju, Terttu Jazepov, 11. juuli 2019, 14:31
Siim RikkerFoto: Stanislav Moshkov
Evelin Ilvese endine kallim Siim Rikker on kihlunud.

Muusik Siim Rikker kihlus oma kallima Heily Haasmaga, kellega alles aprillis suhtesse astus. Heily ja Siim kihlusid 8. juulil. "Kihlumine sündis ühise otsusena," sõnab Siim Õhtulehele ning võtab vastu õnnesoovid, kuid ei soovi telefonitsi rohkem asjast rääkida.

Samal teemal

Esimesed fotod postitas Siim koos naisega Facebooki aprilli keskel - vaid mõned nädalad pärast seda kui Evelin Ilves teatas, et nende teed Siimuga on lahku läinud.

Ilves andis 28. märtsil Facebooki postituses teada, et nad pole enam Siimuga koos. "Kas oletegi päriselt lahku läinud? Ei ja jah. Aus noorpoliitik ja värske üksikettevõtja võlgnevad seletuse. Lühidalt: Evelin ja Siim ei ela enam ühise katuse all, aga kodurestorani ROOG ja suvekohvikut Hiiumaal peavad ühiselt edasi. Veelgi enam, neil on ka ühine sõnalis-muusikaline kontsertetendus, mis sündis spontaanselt ühel esinemisel Kesk-Eesti rahvamajas ja mis lendu läks ning uusi tellimusi sai. Seda kõike teevad nad koos edasi. Muidugi seni, kuni mõlemad Eestis ja teised tegemised lubavad," alustas Evelin oma postitust.

Veel mullu aprillis ütles Evelin Õhtulehele enda ja Siimu suhte kohta: "Saime Siimuga tuttavaks, kui meil mõlemal oli raske aeg. Siim lahutas parasjagu abielu. Hakkasime lihtsalt niisama suhtlema ja vahel jalutama. Olime nagu saatusekaaslased. Mul oli tunne, et keegi ei julge minuga käia – olen nagu õudusunenägu, sümboliseerin midagi kohutavat. Aga Siim julges," meenutas Evelin.

Naistelehele antud usutluses ütles Evelin, et mehele ta enam minna ei kavatse. "Me mõlemad oleme juba abielus olnud. Praegu küll pole sellist tunnet, et sooviks abielluda. Tahan lihtsalt, et oleks tore. Üritan iga päev endale meelde tuletada, kui oluline on tajuda ja tunnetada õnnelikke hetki. Olla siin ja praegu ning õnne tunda. Ma ei taha neid hetki märkamata mööda lasta."

Aprillis oli Rikker juba koos Heilyga. Rikker rääkis toona Kroonikale, et kohtus naisega 10 aastat tagasi Ruhnus, kui Tuulelõõtsutajatel oli seal esinemine ja Heily oli külas oma endisel kolleegil.

"Mõni aeg edasi olin Heily puitmööblirestaureerimise praktika juhendaja, mille käigus saime rohkem tuttavaks ja oleme head sõbrad tänaseni," rääkis Rikker.

Heily elab Luksemburgis ning töötab seal eesti keele õpetajana. Naisel on varasemast suhtest ka kaks last. "Mõlemad oleme vabad ja naudime teineteise seltskonda nüüd uue nurga alt kui varem. On tõsi, et Heily elab Luksemburgis ja mina Eestis ja esialgu see nii ka jääb. Kuidas edasi, seda näitab aeg," sõnas Rikker.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee