Inimesed

Mainekas ajakiri summutas loo Epsteini perverssustest (7)

Toimetas Katrin Pauts, 10. juuli 2019, 16:04
Jeffrey Epstein 2016. aastal New Yorgis noore kaaslannaga.Foto: Vida Press
Pärast seda, kui alaealistelt tüdrukutelt seksi ostmises ja vahendamises kahtlustatav Ameerika ärimees Jeffrey Epstein möödunud nädalavahetusel arreteeriti, ilmus lagedale maineka ajakirja Vanity Fair endine töötaja Vicky Ward, kelle väitel keelas ajakiri tal Epsteini perverssuste kajastamise.

Wardi sõnul oli ta valmis ohvrite paljastustest juba aastaid tagasi kirjutama –2003. aasta märtsis Vanity Fairis ilmunud loo originaalvariandis kajastas Ward enda sõnul kolme Epsteini ohvri kirjeldusi ärimehe juures toimunust, aga trükist tulnud ajakirjast olid need haihtunud.

„Olid ainult minu allikate sõnad Epsteini sõnade vastu. Tol ajal uskus Graydon Epsteini,“ hurjutab Ward endist peatoimetajat.

Graydon Carter on avaldanud ka enda versiooni aastaid tagasi juhtunust: „Kahjuks ei mäleta Vicky Ward asjaolusid õigesti. Kolme allika juttu tal lindis ei olnud ja lugu ei vastanud seetõttu meie toimetuse standarditele. Kui need allikad oleksid lindis olnud ja valmis meiega koos kohtusse minema, kui Epstein oleks selle tee valinud, oleksime loo loomulikult trükki lasknud.“

Samal teemal

13. august 2019, 08:10
ENDINE VANG: „Epstein tegi enesetapu? See ei ole võimalik!“
11. august 2019, 19:00
Epsteini enesetapuga lõppenud ööl rikuti vanglas tõsiselt reegleid
10. august 2019, 16:26
Pedofiiliavõrgustikku pidanud Jeffrey Epstein sooritas enesetapu
25. juuli 2019, 10:54
Pedofiiliavõrgustikku pidanud Epstein leiti vangikongist poolsurnuna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee