Jaan Roose ületas Laagna tee slackline lindil Foto: Teet Malsroos
Ohtuleht.ee | Video: Teet Malsroos 9. juuli 2019 18:25
Päev enne liikluse peatamist Laagna teel filmivõteteks ületas kõrgustes trikitav Jaan Roose Lasnamäel Laagna tee kanalit slackline’i lindil kõndides.

Roosel õnnestus köielkõnd hästi ning ta tegi Laagna kanali kohal ka trikke. Vihma õnneks mehe soorituse ajal ei sadanud.

Jaan Roose etteaste on sissejuhatuseks filmivõtetele Laagna kanalis ja sellega kaasnevale kultuuriprogrammile „Lasnamäe filmisuvi“, mis valmib Tallinna linna, filmitootja Funfair Films Limited ja nende siinse esindaja Osaühingu Allfilm koostöös. 

Närvekõditav kõrgustes köielkõndimise vaatemäng toimus Lasnamäe linnaosa valitsuse juures. Varasemalt on Jaan Roose kõndinud 117 meetri kõrgusel Swissotel Tallinna ja Tornimäe korterelamu katuste vahele tõmmatud lindil, sooritades seal tagurpidisalto, mis läks kirja slackline’i maailmarekordina.

2015. aastal lõi Jaan kaskadöörina kaasa fantaasiafilmis „Assasin's Creed“ ning on slackliner’ina kaasa löönud Madonna kontserttuuril.

Lasnamäe linnaosavanema Andres Vääni sõnul on filmivõtetega seotud kultuuriprogramm toredaks täienduseks Lasnamäe suvesse. „Lasnamäe elanikud on alati pidanud lugu heal tasemel meelelahutusest ja seda koostatud programm kindlasti ka pakub,“ kinnitas ta.

Režissöör Christopher Nolani filmi „Tenet“ võtted toimuvad Laagna teel 10. juulist kuni 21. juulini. Samal ajal pakub Tallinna linn koostöös Funfair Films Limited ja Osaühinguga Allfilm kohalikele elanikele „Lasnamäe filmisuve“ programmi, mille raames toimub Jaan Roose Laagna tee ületus slackline’i lindil, Filmimuusika Suurkontsert lauluväljakul, Kivila pargi festival ja Pae pargi perepäev.

Samal teemal

Kommentaarid  (22)

Köis. 10. juuli 2019 13:44
See artikkel on ime. Imenõme.
Sulev 10. juuli 2019 12:55
Sellel poisil tuleks püksid mahavõtta ja tagumik kuumaks kütta!! Annab noortele halba eeskuju- täna juba Mustamäel lastekamp(nii 6-7nägu) vedasid kahe majavahele autopukseerimis köit,et seal antud trikki järgiteha.Kahjuks pidin tööleminema ega saanud näha,kuidas see "spektaakel" lõppes.. Eks me varsti lehest loeme,kuidas meie lapsed surnuks kukuvad!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS